Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nestle pievērsīsies ārstniecisko produktu izstrādei

Kompānija meklē risinājumus hronisko saslimšanu ārstēšanai

Pasaulslavenās Šveicas kompānijas Nestle  speciālisti izstrādās specializētu produktu līniju dažādu slimību ārstēšanai, vēsta laikraksts The Wall Street Journal. Jaunajā produktu līnijā ietilps dzērieni un pārtikas pulveri, kas satur dabiskas sastāvdaļas, iegūtas no pārtikas produktiem, piemēram, no tomātiem, vīnogām un kafijas.

Atšķirībā no diētiskajiem produktiem, kurus uzturā var lietot ikviens, ārstnieciskā produkcija būs paredzēta cilvēkiem, kas cieš no tādām hroniskām saslimšanām kā Alcheimera slimība, epilepsija, un citām.

Pie ārstnieciskās produkcijas izstrādes strādā Nestle Veselības zinātņu institūta  speciālisti.

“Šobrīd jūtama nopietna nepieciešamība rast jaunus hronisku slimību ārstēšanas veidus, un pārtikas produkti var spēlēt nozīmīgu lomu šīs problēmas risināšanā,” skaidro Nestle Veselības zinātņu institūta  direktors Eds Bedge.

Saskaņa ar publikācijā teikto, ārstniecisko preparātu tirgus ir Nestle  potenciāls, jo savā tradicionālajā darbības jomā kompānija piedzīvo sarežģījumus. Analītiķi prognozē, ka ceturkšņa ziņojumā Nestle  atkal pavēstīs par zemu pārdošanas rādītāju pieaugumu 2016. gada sākumā.

Foto: Rachel Clarke/ https://www.flickr.com/photos/rachelc//https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/