Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Portāls “Tautas Balss” sniedz iespēju ikvienam izteikt savu viedokli

Tautas Balss - lai Tevis teikto visi sadzirdētu!

Arvien veiksmīgāk savu darbību attīsta pērnā gada nogalē atklātais portāls “Tautas Balss” / http://www.tautasbalss.lv/, kas radīts, lai sniegtu iespēju ikvienam paust savas pārdomas un viedokli par sabiedrībā aktuāliem tematiem.

Šī ir vietne, kas apkopo tautas domas un nodod tās plašākam cilvēku lokam, akcentējot to nozīmību. “Tautas Balss” apvieno domubiedrus, kam ir ko teikt un kas ar savu līdzdalību ir gatavi mainīt valsti un sabiedrību, kurā dzīvojam. Ikvienam ir iespēja sekot un iesaisties portāla satura veidošanai.

Portāls “Tautas Balss” apkopo gan svarīgākos notikumus, skandālus un aktualitātes Latvijā, gan atklāj dažādas nejēdzības, kuras piedzīvojuši Latvijas iedzīvotāji. Ikviens lasītājs portālā varēs atrast sev kaut ko interesantu un, iespējams, daudzas, no tur aprakstītajām situācijām, būs piedzīvojis pats, jo “Tautas Balss” mērķis ir uzklausīt tautu, sadzirdēt to un tās viedokli atklāt plašākais sabiedrībai.

Šī ir vietne ikvienam – neatkarīgi no vecuma un profesijas. “Sabiedrība, tauta cilvēki ir tie, kas veido valsti, tādēļ valsts mediji nevar būt vienīgais, objektīvais informācijas raidītājs. Lai izzinātu nāciju, tās vērtības un aktualitātes, ir jāļauj izteikties tautai,” uzskata portāla veidotāji.

Atšķirībā no citiem sabiedriskajiem medijiem, “Tautas Balss” uzsvars likts uz sabiedrības viedokli. Portāls sniedz iespēju ikvienam iesaistīties vietnes satura veidošanā, kļūstot par korespondentu un iesniedzot interesantus foto un video materiālus, vai vienkārši daloties ar savu viedokli par kādu Latvijā aktuālu tēmu.

“Tautas Balss” būs atrodams pats svarīgākais, kas šodien uztrauc Latvijas iedzīvotāju. Kopā tiks meklēti risinājumi problēmām, vienoti aktīvisti un domubiedri ar mērķi padarīt mūsu valsti par labāku vietu.