Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Reklāmas iespējas dalder.lv – dāvanām pilnas kamanas!

Ziemassvētki ir īstais laiks uzņēmējiem, lai pārliecinātos par savu sagatavotību lielajam iepirkšanās bumam – statistika rāda, ka liela daļa cilvēku dāvanas sāk piemeklēt tikai apmēram nedēļu pirms svētkiem. Tas nozīmē, ka ir pēdējais laiks, lai nepalaistu garām savas iespējas atrast arī savu vietu Ziemassvētku tirdziņā. Tāpēc vajadzīga laba reklāma, un tas saistās arī ar īpašajām svētku cenām – tas ir vēl viens no sniegotajiem brīnumiem, kurus šajā laikā sagaida pircēji.

Iepriecināt gribas gan sev tuvos, gan arī palutināt pašam sevi – vai nu ar jaunu frizūru, sen kārotām smaržām vai glītu tērpu. Jebkuram pirkumam svētki šajā laikā ir labs attaisnojums – kad gan vēl, ja ne tagad atļauties sev ko sen izsapņotu? Tā ir viena no retajām sezonām gadā, kad cilvēki gatavi tērēt vairāk naudas: gan apģērbā, aksesuāros un apavos, gan pārtikas un veselības produktos. Šajā laikā pieaug arī pieprasījums pēc bērnu rotaļlietām, mājsaimniecības un elektroprecēm.

Arī Latvijas uzņēmēji no dalder.lv sagādājuši patīkamu pārsteigumu – reklāmas iespējas dalder.lv sola, ka šeit par savām precēm un pakalpojumiem sludinājuma formātā ikviens uzņēmējs varēs pastāstīt bez maksas. Vēl viens patīkams aspekts – bezmaksas sludinājumi ir biznesa koncepta pamatā, kas nozīmē, ka sludinājumu šeit varēs publicēt bez maksas vienmēr, arī pēc Jaunā gada.

Turklāt reklāmas formāts atšķirībā no tautā jau vairāk zināmajiem portāliem atšķiras ar īpašu oriģinalitātes odziņu – ikviens jaunais lietotājs iegūst atsevišķu mājas lapu jeb papildus platformu, lai vairāk pastāstītu par sevi un iegūtu profesionālu e-vizītkarti. Jau šobrīd liela daļa jauno portāla lietotāju piešķirto mājaslapu sociālajos tīklos reklamē kā savu oficiālo mājaslapu. Tā organiski iekļaujas kopējā dalder.lv platformā, bet vienlaikus katram uzņēmējam tā ir personalizēta.

Sadarbībā ar Dalder mājaslapas veidotājiem pastāstīšu vairāk par to, kā Ziemassvētku sezonā izmantot jaunā portāla iespējas, lai vairotu sava uzņēmuma apgrozījumu un veiksmīgi iepazīstinātu ar savu preci un pakalpojumu arī citus.

Dalder dāvina arī tev

Kā reklama.lv, arī reklāmas iespējas dalder.lv nodrošina sludinājumu ievietošanu bez maksus. Taču papildus tam dalder.lv dāvina arī 50 EUR digitālajā maciņā katram jaunajam lietotājam – tas ir kā ieguldījums biznesa attīstībā, lai izmēģinātu citas mārketinga iespējas, kas standartā pieejamas tikai par maksu. Tās ir iespējas savu produktu vai pakalpojumu virzīt dāvanas, akcijas vai kuponu veidā. Šīs pārdošanas un atpazīstamības veicināšanas metodes interneta vidē ir jau pazīstamas. Tomēr Dalder unikalitāte slēpjas spējā apvienot gan šo būtisko un mūsdienās aktuālo reklāmas modeli, gan sludinājumu platformu. Turklāt arī cenu starpība ir vērā ņemama – Dalder tas viss pieejams vien par 10% no ierastajiem pārdošanas izdevumiem.

Tas nozīmē, ka Ziemassvētku laikā savu piedāvājumu šeit varēsi virzīt visatbilstošākajā no kategorijām – dāvana mātei, dāvana tēvam, dāvana vīrietim, sievietei vai bērnam. Daudzi labprāt dāvanas piemeklē arī šādā formātā – īpaši tad, ja nav zināma kāda noteikta manta, kuru saņēmējs cer svētkos atsaiņojot ieraudzīt.

Dāvinām ne vien lietas, bet arī pieredzes

Ne vienmēr Ziemassvētku dāvanai jābūt taustāmai. Arī piedzīvojums ir laba dāvanas izvēle, un reklāmas iespējas dalder.lv ļauj šādu piedāvājumu gan izvietot, gan atrast. Piedzīvojumiem var būt visdažādākās krāsas, tomēr galvenais, kas ar to saistās ir pieredze un jaunas emocijas. Tāpēc dāvanas kategorijā arī friziera, masāžas, saunas vai spa apmeklējums vienmēr būs aktuāls – ja arī dāvanu nevarēs izmantot tūlīt un tagad, tad kādu dienu tuvākajā nākotnē pēc karantīnas jau vismaz būs plāns, kā nosvinēt Covid galu.

Noteikti katrs pazīstam kādu jo sevišķi čaklu darba rūķi, kurš ilgi nav kārtīgi atpūties – tādā gadījumā relaksējošas atpūtas pieredze būs vislabākā dāvana, lai piespiestu nenogurdināmo strādnieku atslābt ar visām no dāvanas izrietošajām tiesībām. Tāpat liela daļa strādājošo tik ļoti aizrāvusies ar pienākumiem, ka laika saviem hobijiem vai vienkāršai izklaidei nemaz nav palicis. Arī tad svaigas dvesmas pieredzes dāvanas formātā būs augsti novērtētas.

Kā pieredzi iespējams piedāvāt daudz ko – ideju klāsts ir teju nebeidzams. Reklāmas iespējas dalder.lv ļauj realizēt to visu. Tā var būt jogas, dejošanas, džudo, flautas spēles vai stepa klase. Tas var būt arī kaut kas saistīts ar adrenalīnu – lekšana ar gumiju, izpletni vai brauciens paraplānā. Arī dāvanu karte vakariņām kādā restorānā vai kafejnīcā ir īpaša garšas kārpiņu pieredze. Un tas nozīmē, ka arī savu talantu un zināšanu pasniegšana citiem var kļūt par dāvanu – atliek to tikai atbilstoši noformēt Dalder dāvanu kategorijā.

Arī uzņēmējs, kas ikdienā pārdod produktus, var paplašināt savu darbības sfēru, piedāvājot, piemēram, meistarklases. Galdnieks savā darbnīcā var piedāvāt mācībstundu galdniecībā, kurā apgūt dažas šī aroda pamatprasmes. Droši vien daudzi labprāt uzzinātu kaut vai to, kā atjaunot kādu senāku mēbeli. Tāpat noteikti atrastos arī daudz meiteņu, kas labprāt pie profesionāla friziera apgūtu, kā taisīt svētku frizūras vai kaut vai to, kā pareizi aplīdzināt matu galiņus.

Radošumam un iztēlei šeit nav robežu. Dalder iesaka saskatīt jaunas iespējas, kā ietērpt jaunās skaņās jau to, ar ko privātpersona vai uzņēmums jau nodarbojies gadiem. Varbūt ir vēl kāds cits veids, kā attīstīt savu uzņēmējdarbību?

Un kā būtu zem eglītes iesaiņot jaunu uzņēmumu?

Arī visus tos, kas vēl nav uzdrošinājušies spert soli tuvāk tam, lai kļūtu paši sev par priekšniekiem, Dalder, kas Latvijā darbojas nu jau kādu laiku, aicina ideju attīstīt savā platformā. Reģistrējoties Dalder, katrs jaunais lietotājs iegūst personīgo mājaslapu, iespēju sludinājumus ievietot bez maksas un 50 EUR bonusā, lai izmēģinātu arī sarežģītākus pārdošanas veicināšanas kanālus – jau minētās dāvanas, akcijas vai kuponus. Ņemot vērā priekšrocības, reklāmas iespējas dalder.lv iespējams nodēvēt par pilnveidotu un uzlabotu reklama.lv versiju.

Krīzes laiks vienmēr saistās gan ar izaicinājumiem, gan jaunām iespējām. Ja Covid-19 piespiedis nonākt uz bezdarbnieka soliņa, papildus ienākumus var sākt gūt arī kā pašnodarbinātais. Turklāt, ja pašnodarbinātā ienākumi nepārsniedz 430 EUR, iespējams gan attīstīt savu biznesu pašnodarbinātā statusā, gan saglabāt bezdarbnieka pabalstu.

Kāpēc gan neizmēģināt savas reklāmas iespējas dalder.lv un nelikt lietā savus talantus? Vai tās būtu spāņu, japāņu, matemātikas vai bioloģijas privātstundas, noteikti atradīsies pat vairāki, kam tas būs ne vien aktuāli, bet arī saistoši. Un atsaucības vairošanai noteikti nenāks par sliktu ievietot sludinājumu un iegūt savu mājaslapu. Turklāt arī sociālajos tīklos varēsi to pasniegt kā savu oficiālo lapu. Tajā iespējams ievietot gan fona, gan profila foto. Vari izstrādāt arī savu logo – un ap tavu vārdu pamazām tiks izveidots zīmols.

Lai kas tas arī būtu – paštaisīti grozi, izšuvumi, adījumi, mafinu gatavošanas meistarklases, attālinātas uztura speciālista konsultācijas vai dažnedažādākie pakalpojumi – Dalder ir laba starta vieta, no kuras savu sapni palaist pasaulē.

Lai uzņēmēji neturētu sveci zem pūra, Dalder komanda vēl gaišu un radošu šo Ziemassvētku laiku!

Publicitātes materiāls