Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Septiņas radošas idejas Ziemassvētku mārketinga sezonai

Iesāc svētku sezonu aizraujoši!

Ziemassvētki tiek uzskatīti par komerciāli veiksmīgāko laiku – ikviens vēlas iegādāties svētku dāvanas saviem mīļajiem, tāpēc uzņēmumi jau laicīgi plāno mārketinga un pārdošanas stratēģijas, lai sasniegtu savus klientus un nepazustu konkurentu piedāvājumu jūklī.

Ziemassvētkos vislabāk darbosies radošas mārketinga idejas! Atlaides, konkursi, negaidīti pārsteigumi – Ziemassvētki ir īstais laiks, lai nostiprinātu saikni ar klientiem un veidotu pozitīvu uzņēmuma tēlu.

Lūk, septiņas radošas un aizraujošas idejas šīs sezonas gaidītākajiem svētkiem!

  • Atalgojiet savus labākos klientus

Klientu lojalitāte vienmēr ir bijusi ļoti svarīga uzņēmumiem, tāpēc, kad jūsu bizness sāk gūt panākumus, svarīgi ir pārliecināties, ka neaizmirstat savus uzticīgos klientus, kas ar jums ir bijuši kopā jau kopš pirmās dienas. Atlaide uz svētkiem vai neliela dāvana, apsveikums pa e-pastu ir jauks veids, ka paust, ka esat viņiem nozīmīgi.

  • Neliels pārsteigums

Nelielas dāvaniņas mīl ikviens, un Ziemassvētki ir lielisks laiks, lai šādu pārsteigumu iekļautu savā mārketinga kampaņā. Piemēram, iegādājoties t-kreklu, iesaiņojot to kopā ar nelielu dāvaniņu – atslēgas piekariņu, saldumu vai jebko citu radošu un interesantu. Papildus bonusu saņemsiet tad, ja dāvaniņa būs ar uzņēmuma logotipu.

  • Personalizētas konfektes

Konfektes var būt lielisks mārketinga instruments, it īpaši svētku laikā, kad cilvēki pastāvīgi viens otram dāvina saldumus. M&M un daudzus citus saldumus var pielāgot jūsu uzņēmuma logotipam vai jebkuram ziņojumam, kuru vēlaties parādīt. Tas ir ideāls veids, kā reklamēt uzņēmumu, jo cilvēki iedomāsies par jūsu uzņēmumu ik reizi, kad ēdīs kādu no konkrētajiem saldumiem. Ietiniet konfektes personalizētā papīrītī un piedāvājiet tās par jebkuru pirkumu vai vienkārši izdaliet tās uz ielas.

  • Radiet paši savu singlu

Ziemassvētki ir neskaitāmu singlu sezona. Pat, ja šīs svētkus dziesmas, šķiet, kaitinošas, tā ir iespēja izcelties. Iedziedātā svētku dziesma vai pavisam jauns singls ir jauks solis, kas rāda, ka esat radoši un aizraujoši. Un pavisam noteikti – šāds solis ir uzmanību piesaistošs.

  • Radošs konkurss

Konkursi un akcijas! Kuram gan nepatīk Ziemassvētku laikā kaut ko laimēt? Konkurss, kas izklaidē jūsu klientus un sniedz viņiem iespēju piedalīties izlozē, ir lielisks veids, kā ne tikai atgādināt par sevi, bet arī piesaistīt jaunus klientus. Ziemassvētkiem atbilstošs varētu būt fotokonkurss – tas, kurš iesūta visskaistāko fotogrāfiju, laimē bezmaksas t-kreklu vai jebkuru citu jūsu produktu.

  • Radiet Ziemassvētku noskaņojumu

Ziemassvētku noskaņojumu nekas nerada labāk kā dekorācijas. Izrotājiet Ziemassvētku eglīti un radiet savā veikalā svētku noskaņojumu. Tā jūs liksies cilvēkiem justies laimīgiem un laipni gaidītiem. Protams, neaizmirstiet arī par slavenākajām Ziemassvētku dziesmām!

  • Dāvanu saraksts

Mēs visi zinam, cik grūti ir izvēlēties pareizo dāvanu. Un daudzi iegādājas dāvanas pēdējā brīdi, tāpēc šis ir īstais laiks, lai jūs parūpētos par dāvanu idejām. Publiskojiet sarakstu ar dāvanu sarakstu un ļaujiet klientiem izvēlēties sev piemērotāko no jūsu produkcijas.