Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Sporta žurnāls lasītājiem piedāvā virtuālās realitātes pieredzi ar īpašām brillēm

Žurnāls jaunākajā numurā iebūvē virtuālās realitātes brilles

Censties atrast veidus, kā drukātajos žurnālos ieviest inovācijas, šajā digitālajā laikmetā var būt grūti, taču žurnālam “Sports Illustrated” (SI) tas varētu būt izdevies ar savu jaunāko mēģinājumu – pašā žurnālā iebūvējot virtuālās realitātes brilles.

“Google” kartona stila brilles ir daļa no SI 2016 peldkostīmu sērijas un ir savienotas ar SI peldkostīmu aplikāciju, kas ļauj lietotājiem veikt unikālu ceļojumu uz kādu no tropiskajām vietām, kurās redzami žurnāla peldkostīmu modeļi.

SI veidotās brilles sākotnēji ieguļ žurnālā gluži kā jebkurš cits raksts, un aizņem aptuveni 10 minūtes, lai saliktu tās kopā, komplektā nākot pat sīkām lēcām. Kad pareizi saliktas, brilles patiesībā ir diezgan cietas un strādā kā jebkura “Google” kartona ierīce.

Nav gan zināms, vai lasītāji vēlēsies apgrūtināt sevi un veltīt laiku, lai virtuālās realitātes brilles saliktu kopā, taču tā varētu nebūt problēma, jo ja cilvēks ir nopircis peldkostīmu sērijas žurnālu, viņš noteikti vēlēsies redzēt vēl papildus, karstākus attēlus – un VR brilles tajā gadījumā nepievils.

Virtuālās realitātes video, kurus var apskatīt izmantojot brilles un viedtālruni, ir neticami labi uztaisīti – SI apvienojās ar filmēšanas studijām, kas videoklipus producēja. Un, tā vietā, lai vienkārši prezentētu modeļus vēl neredzētos kadros, video piedāvā arī dažus pārsteigumus, kas prasa no skatītāja mainīt pozīcijas un izpētīt vidi.

SI peldkostīmu sērijas virtuālās realitātes pieredze ir pieejama gan uz iOS, gan Android operētājsistēmu ierīcēm, un aplikāciju iespējams lejupielādēt bez maksas, pie tam – vēl bonusā iegūstot papildus kvalitatīvu saturu.

Foto: SPORTS ILLUSTRATED