Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Interneta izsoļu vietne eBay integrē virtuālās realitātes tehnoloģijas

Pircēji var pārvaldīt savu rīcību ar skatiena palīdzību

Virtuālās realitātes tehnoloģijas, kas iziet ārpus mobilo sakaru nozares, arvien spēcīgāk iesakņojas sabiedrības ikdienas dzīvē. Interneta izsoļu vietne eBay  sadarbībā ar Austrālijas mazumtirgotāju Myer  radījusi pasaulē pirmo veikalu, kas darbojas virtuālās realitātes režīmā.

Aplikācija ar nosaukumu eBay Virtual Reality Department Store, kas ļauj lietotājam ar virtuālās realitātes briļļu palīdzību iekļūt unikālajā veikalā, jau pieejama mobilajās ierīcēs ar Android  un iOS  operētājsistēmām.

Lietotājiem, kuriem nav 3D briļļu, eBay  piedāvā bezmaksas kartona brilles, kas ir Google Cardboard  analogs.

Screenshot_2-1

Veikala eBay Virtual Reality Department Store  efektīvai darbībai izstrādāta tehnoloģija eBay Sight Search, kas ļauj ietekmēt rīcību ar skatiena palīdzību. Piemēram, lai tuvāk apskatītu interesējošo produktu, pircējam nepieciešams vien palūkoties uz to, dažas sekundes nenovēršot skatienu.

Šobrīd 3D formātā iespējams uzlūkot tikai 100 pašus populārākos produktus – vēl 12, 5 tūkstoši preces pieejamas 2D formātā.

Foto: Abecedarian Gallery/ https://www.flickr.com/photos/abecedariangallery//https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/