Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Facebook apkopojis skatītākos virtuālās realitātes video

Video formāts, kas nodrošina efektīvāku skatītāju iesaistīšanos

Video formāts, kas ļauj baudīt videoierakstus virtuālās realitātes režīmā, t.i. 360 grādu leņķī, sociālajā vietnē Facebook  tika iespējots pirms 8 mēnešiem. Kopš tā laika, šī jauninājuma priekšrocības tika plaši izmantotas mediju nozarē.

Ar šāda veida video palīdzību zīmoli var izvietot reklāmu 360 grādu formātā. Šis formāts ļauj lietotājiem patstāvīgi mainīt skatu leņķi, kas nodrošina skatītāju efektīvāku iesaistīšanos un uztveri.

Šie video parasti atspoguļo vietas, kurās skatītājs, visdrīzāk, nevarētu nokļūt, kā arī notikumus, kas kļuvuši vēsturiski nozīmīgi. Piemēram, viens no veiksmīgākajiem šo video autoriem – National Geographic  radījis unikālus video materiālus, kas atspoguļo mūsu zemeslodes attālākos galapunktus.

Video garums parasti svārstās no 30 sekundēm līdz 2 minūtēm un bieži atspoguļo sportiskas aktivitātes, kultūras pasākumus un izklaidi.

Sociālais portāls Facebook  apkopojis skatītākos virtuālās realitātes darbus, un pirmajā vietā ierindojas ABC News  radītais video, kas sniedz iespēju “pastaigāties” pa Ņujorkas Taimskvēru vēsturē spēcīgākā sniegputeņa laikā. Video ieguvis 18, 3 miljonus skatījumu.

Otrajā vietā ierindojas brazīļu dziedātājas Ivečijas Sangajas mūzikas video dziesmai Farol, kas skatīts 18 miljonus reižu.

Par trešo skatītāko 360 grādu video atzīts seriāla Game Of Thrones video materiāls, kas guvis 12 miljonus skatījumu.

Foto: FabCafe/ https://www.flickr.com/photos/fabcafe//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/