Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Nike” nāk klajā ar jaunu pilsētas velosipēdu dizainu

Vēl spilgtākam un aktīvākam braucienam

Starptautiskais sporta preču uzņēmums “Nike” sadarbībā ar Portlendas pilsētu Oregonas štatā un Transporta biroju, izstrādājis velosipēdu dizainu, lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu. Velosipēdi tiks izvietoti cilvēkiem pieejamās velosipēdu stacijās, kur par attiecīgu samaksu, to varēs izīrēt tuviem un tāliem izbraucieniem.

Uzņēmums atrodas Portlendā jau 40 gadus, tādēļ uzņēmuma sadarbība ar pilsētu licies visai loģisks soli. Ar jaunajiem velosipēdiem tiek plānots piešķirt hipstera šiku velosipēdu pilsētai. Jaunie velosipēdi veidoti spilgti un viegli atpazīstami.

Projektā investēti 10 miljoni dolāri, plānots programmu īstenot piecu gadu laikā, piedāvājot sākot no 600 līdz 1000 velosipēdiem pēdējā gadā.
“Nike” zīmols arī nodrošinās velosipēdu pilsētas stacijas dizainu, velosipēdu identitāti un digitālo zīmolu atpazīstamību. Velosipēdi būs oranžā krāsā, kas ir “Nike” krāsa kopš 1989. gada. Arī velosipēdu groziņi veidoti Nike apavu kastes formā.

“Mēs esam lepni par ilgo sadarbības vēsturi ar Portlendu un ticam, ka velosipēdu pilsētā velosipēdu dalīšanās ir vēl viens piemērs, kā var strādāt kopā, lai palīdzētu padarīt Portlendā vēl aktīvāku, vibrējošāku un inovatīvāku sabiedrību,” atklāj Džordžs Kasimiro, Nike globālās kopienas ietekmes viceprezidents.

Paredzams, ka Nike pilsētas velosipēdi ielās parādīsies jūlija mēnesī.

Pilsētā izstrādātie veloceliņi vijas caur visu pilsētu, aptuveni 483 garumā, nodrošinot pilsētas budžetu ik gadu 133.7 miljoniem dolāru.

Avots: http://www.adweek.com/adfreak/