Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Tiešsaistes video – mārketinga neatņemama sastāvdaļa

Tiešsaistes video - efektīvs veids, kā sasniegt mērķauditoriju

Jaunākās mārketinga tendences liecina, ka tiešsaistes video turpina savu neatkārtojamo uzvaras gājienu – tas ir kļuvis par efektīvu veidu, kā uzņēmumiem sasniegt savu mērķauditoriju un nodrošināt paliekošus panākumus. Kamēr tiešsaistes video strauji turpina savu izaugsmi, tiek prognozēts, ka līdz 2017. gadam to popularitāte būs ievērojami augusi un veidos 69% no interneta patēriņa.

Tiek prognozēts, ka tiešsaistes video ātri kļūs par galveno līdzekli, kā cilvēki apmierinās savas vajadzības pēc informācijas un izklaides, savukārt mazie uzņēmumiem, kas nespēs tos iekļaut savā interneta mārketinga stratēģijā būs apdraudēti.

Video ir tirdzniecības satura nākotne. Dažādi pētījumi liecina, ka vairāk nekā puse uzņēmumu, kas jau savas mārketinga aktivitātēs izmanto tiešsaistes video, nākotnē vēl vairāk apzināsies to iespējas un ļaus, lai tiešsaistes video dominē viņu mārketinga stratēģijās.

Kad runa ir par auditorijas sasniegšanu, video tik tiešām ir efektīvs veids. Piemēram, video tīkls YouTube katru mēnesi saņem vairāk nekā vienu miljardu unikālo apmeklētāju, kas ir vairāk nekā jebkurā citā kanālā, protams, izņemot sociālajā tīklā Facebook.

Pretstatā tradicionālajai reklāmai, daudzi ir sapratuši vērtību, ko produktam vai pakalpojumam piešķir video. Tā ir aizraujoša, strauji augoša kategorija , ko pierāda daudzu ārvalstu uzņēmumu pieredze.

Piemēram, Vācijas autobūves kompānijas “Volkswagen” kampaņas video tika skatīts 155 miljonu reižu, kas ir visai iespaidīgs skaits. Iesaistot skatītājus un liekot viņiem dalīties ar video, viņi pavada ne tikai ilgāku laiku jūsu mājaslapā, bet arīdzan vairāk mijiedarbojas ar jūsu zīmolu un “Volkswagen” ir tikai viens piemērs. Attiecībā uz jebkuru sociālo mediju kampaņu video ir bez šaubām viens no labākajiem instrumentiem komplektā.

Bet vai video tiešām ir iespējams mazajiem uzņēmumiem? Atbilde ir – Protams. Līdz ar to, ka ražošanas izmaksas ir ievērojami samazinājušās pēdējos gados un vairs nav jābūt lielām tehniskām zināšanām video izmantošanā, tā ir kļuvusi par iespējamo misiju ikvienam uzņēmumam.

Tomēr svarīgi neaizmirst domāt par savu mērķauditoriju – ja video nav vispiemērotākais līdzeklis, tad nav vērts izšķērdēt savu laiku. Ja jūs vēlaties pilnībā realizēt videoklipa potenciālu, jums ir jāpadara tas viegli pieejams lietotājiem. Un, protams, neaizmirsties būt radoši!

Foto:bbsmadeit/https://pixabay.com/en/users/bssmadeit-1315682//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/