Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Spotify” savam pakalpojumam pievieno arī video iespējas

Mūzikas straumēšanas pakalpojums iekaro jaunu tirgu

Mūzikas straumēšanas pakalpojums “Spotify” beidzot piepilda 21. gadsimta prasības, pievienojot savam pakalpojumam video iespējas, taču tās būs iespējamas tikai mobilajās aplikācijās.

“Spotify” plāno sākt integrēt videoklipus “Android” operētājsistēmas aplikācijās tuvāko dienu laikā, neilgi pēc tam, līdz nākamās nedēļas beigām, piedāvājot šo opciju arī “iOS” operētājsistēmai.

Pakalpojuma lietotāji gaidīja video iespējas kopš 2015. gada maija, kad “Spotify” paziņoja, ka paplašinās savus pakalpojumus ārpus mūzikas iespējām, nodrošinot digitālo video telpu ar dažādiem partneriem, tostarp, Lielbritānijas teleradiokompāniju “BBC”, sporta televīzijas gigantu “ESPN” un starptautisko ziņu kanālu “VICE News”, kuri arī veidos video pakalpojumu oriģinālo saturu.

Sākotnēji video pakalpojums būs pieejams ASV, Lielbritānijā, Vācijā un Zviedrijā, gan lietotājiem, kas “Spotify” izmanto kā maksas pakalpojumu, gan tiem, kas to lieto bezmaksas. Tāpat, vismaz sākumā, netiks izmantotas reklāmas, lai iekarotu jauno tirgu, paplašinot lietotāju bāzi, kā arī konkurētu ar tādu video pakalpojuma vietni kā “YouTube”.

Kā paskaidroja “Spotify”, tā lietotājiem būs pieejami “kontekstuāli atbilstoši video”, pamatojoties uz mūzikas veidu, kādu tie klausās, kā arī īsi atskaņošanas video saraksti, piemēram, par aktuālākajām ziņām vai dažādiem jokiem. Tomēr, pagaidām gan tas ir viss, kas zināms, un sīkāka informācija par veidu, kā mūzikas straumēšanas pakalpojums pasniegs video, nav zināma.

Foto: freestocks.org / https://www.flickr.com/photos/freestocks/ / https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/