Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Twitter rada dronu, kas kontrolējams ar tvītu palīdzību

Twitter bezpilota lidaparāts

Sociālais tīkls Twitter  iesniedzis reģistrācijas pieteikumu ASV Patentu birojā, lai patentētu dronu (bezpilota lidaparātu), kas vadāms ar tvītu palīdzību.

Patenta pieteikumā minēts, ka drons spēs ierakstīt video un fotoattēlus, kā arī dalīties ar tiem mikroblogā. Turklāt bezpilota lidaparātu varēs kontrolēt Twitter  lietotāji. Dot komandas un mainīt lidaparāta lidošanas virzienu lietotāji varēs ar tvītu  un laiku  palīdzību.

Eksperti norāda, ka šāda masveida drona pārvaldīšana varētu radīt nopietnus traucējumus ASV Federālajai Aviācijas administrācijai, kas tikai nesen ieviesa obligāto bezpilota aparātu reģistrāciju.

Jāatzīmē, ka dronu daudzpusīgās iespējas ir novērtējuši daudzi uzņēmumi, taču ne visi projekti piedzīvo realizāciju. Piemēram, britu kompānija Torquing Group nolēma ražot dronus, kas paredzēti selfiju uzņemšanai – projekts guva lielu popularitāti visā Eiropā un ieguva rekordlielas invistīcijas 3,4 miljonu dolāru apmērā. Veiksmīgo ideju iegāza neveiksmīgs tās izpildījums kā rezultātā kompānijai neizdevās pārdot pat tūkstoti ierīču.

Foto: Anthony Quintano/https://www.flickr.com/photos/quintanomedia//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/