Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Visu laiku populārāko haštagu apkopojums

Kuri tēmturi ir ieguvuši plašu popularitāti visā pasaulē?

Haštags, mirkļbirka jeb tēmturis – lai vai kā cilvēki variētu ap šo nosaukumu, tas tiek plaši izmantots visā internetā. Šis nelielais simbols ir tas, kas uztur cilvēku sarunu ar pasauli caur sociālajiem medijiem.

Cilvēki tēmturos ievieto gan vārdus, gan veselus teikumus, turklāt, ne tikai sociālajos portālos, bet arī privātajās platformās, ieskaitot e-pastus un tērzēšanas ziņas, kā arī pat reālās dzīves sarunās.

Mūsdienu jaunākajai tendencei par godu, ir apkopoti populārākie haštagi, kas ir bijuši dažu visvairāk aizraujošo globālo sarunu vidū, izmantojot sociālos medijus. Visu laiku visvairāk izmantoto tēmturu tops:

1. #OOTD

A photo posted by Treat Boutique (@treatsrq) on

Lai nebūtu vajadzīgs ikdienā lietot garo terminu “Outfit Of the Day” (Dienas stils), tikai izveidota šāda abreviatūra. Jebkura mūsdienu dāma ir izmantojusi šo tēmturi, lai parādītu savu ikdienas izskatu un apģērbu izvēli – šis tēmturis ir lieliska iespēja sekotājiem un faniem atrādīt savu lielisko stila izjūtu.

2. #TBT

Happy #PromTBT. Yes, this is real.

A photo posted by Ellen (@theellenshow) on

Šis termins ir saīsinājums vārdiem “Throwback Thursday”, kas latviski nozīmētu “atgriešanās ceturtdiena”. Šis haštags ir ideāls veids, kā sekotājus iepazīstināt ar savu pagātnes “es”, atrast kādu jautru, vecu fotogrāfiju un parādīt visiem, kāds izskatījies agrāk.

3. #FoodPorn

A photo posted by Akirahmanee (@sistastreets) on

Lai gan to varētu tieši tulkot kā “ēdiena pornogrāfija”, šī tēmtura nozīme gan ir nedaudz nevainīgāka – tā sevī ietver patiesi gardus ēdienus, piemēram, krēmīgu kūku vai sulīgu burgeru. Šis haštags ir labākais veids, kā cilvēkiem atrādīt savas gardās brokastis, vakariņas vai desertu, piedāvājot arī citiem priecāties par kādu kulināro brīnumu.

4. #Selfie

A photo posted by GoPro Selfies (@selfiegopro) on


Kā gan bez selfija jeb pašiņa? Ikviens var atzīt, ka reiz ir izmantojis šo pasaulslaveno tēmturi, lai dalītos ar sava portreta uzņemtu fotogrāfiju.

5. #100HappyDays (100 laimīgās dienas)

A photo posted by Dimochkino (@dimochkino) on


Vai Tu varētu būt laimīgs 100 dienas pēc kārtas? Šādu izaicinājumu sev uzstādīja kāds vīrietis 2013. gadā. Tagad šo izaicinājumu ir pārņēmuši jau 1,5 miljoni cilvēku visā pasaulē, 100 dienas publicējot dažādas fotogrāfijas, kuras parāda, kādēļ ir vērts būt laimīgam. Varbūt ir vērts pamēģināt?

6. #FridayFeeling (piektdienas sajūta)


Sociālie tīkli ir vien apstiprinājuši to, kas jau sen visiem ir zināms – piektdienas ir labākās nedēļas dienas. Šo tēmturi cilvēki plaši izmanto, lai parādītu, kā svin nedēļas beigas, tam kļūstot aizvien populārākam.

7. #NoFilter (bez filtra)

Laikmetā, kad ikvienu fotogrāfiju ir iespējams pārveidot līdz nepazīšanai, par lielu vērtību ir kļuvuši kadri, kuri nav retušēti un ir krāšņi paši par sevi – šo tēmturi izmanto, lai atrādītu kādu skaistu skatu vai portretu, kuram nav bijusi nepieciešamība pēc kāda no populārajiem Instagram filtriem!

8. #YOLO

A photo posted by Sakis Tanimanidis (@sakiswp) on

“You only live once” jeb “Tu dzīvo tikai vienreiz” ir populārs gan kā ikdienas sauklis, kurš manāms uz neskaitāmiem modes aksesuāriem, gan kā tēmturis, ar to cilvēkiem parādot savus trakākos piedzīvojumus un jautrākās izklaides, lai atgādinātu, ka dzīve ir jāizbauda tās pilnībā.

9. #Squad (Draugu grupa)

A photo posted by Andreas Wijk (@andreaswijk) on

Ikvienam šķiet, ka viņam ir labākie draugi visā pasaulē, ar saviem kopīgajiem jokiem, piedzīvojumiem un ballītēm. Šo haštagu plaši pielieto, lai attēlotu izklaides ar draugiem, parādot, ka tie it visur dodas kopā.

10. #FromWhereIStand (No turienes, kur es stāvu)

Mūsu kājas mūs var aizvest uz daudzām brīnišķīgām vietām, kā arī mēs varam stāvēt uz daudz kā ievērības cienīga. Šis tēmturis tiek pielietots, lai dalītos ar fotogrāfijām, kurās redzami skati vai priekšmeti, kas atrodas zem mūsu kājām, piemēram, jūras smiltis, ledus āliņģis, pasakaini skaists ūdenskritums vai kāds izteiksmīgs uzraksts uz ielas.

Foto: Roberta Cortese / https://www.flickr.com/photos/satyrika/ / https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/