Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ziemassvētku reklāmas 2021 – kas aktuāls ārvalstu reklāmu pasaulē?

Laiks noķert svētku sajūtu!

Novembris ir laiks, kad visā pasaulē pamazām ienāk Ziemassvētku reklāmas. Arī šis gads tam nav izņēmums un pasaules zīmoli jau laiduši klajā savas svētku reklāmas – vienu par otru radošāku. Lūk, dažas no reklāmām, kuras jau iemantojušas lielu uzmanību.

M&S

M&S savā reklāmā apvieno simpātisku duetu – franču feju un britu jauko sivēnu Persiju. Reklāma ir īsa, nav pārāk sentimentāla, bet tajā ir saprotama svētku būtība.

Sports Direct

Sportiskam zīmolam piemērota sportiska reklāma ar pasaulē zināmiem sportistiem. Iespējams, tas nedod daudz svētku sajūtas, taču tas ir zīmolam atbilstoši!

Lidl

Šī var teikt ir tradicionāla svētku reklāma. Tajā ir izcelti daži no Lidl īpaši garšīgajiem piedāvājumiem, redzami daži patiesi smieklīgi mirkļi, un tajā ir viens no sliktākajiem Ziemassvētku džemperiem, kādus mums jebkad ir bijis prieks redzēt.

John Lewis

Džona Lūisa Ziemassvētku reklāma nedaudz atgādina Eda Šīrana albumu — tā ir stabila un ļoti populāra, taču tā nepārkāpj noteikumu grāmatu. Bet šī ir lieliska Džona Lūisa reklāma tās labākajās tradīcijās – populāras dziesmas kaverversija, aizkustinošs stāsts un neparasta noskaņa.

Amazon

Amazon ir izdevies sasildīt skatītāju sirdis ar savu Ziemassvētku reklāmu par laipnību. Tajā galvenā uzmanība pievērsta tam, kā svešinieku laipnības var palīdzēt tiem, kas cīnās pēc pandēmijas pasaulē. Divu minūšu video stāsta par jaunu sievieti, kas atkal pielāgojas dzīvei pēc grūta gada Covid-19 dēļ.