Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Aizkustinošs video, kas aicina novērtēt rūpes

#WhatMakesASuperhero

Fonds Bezos Family Foundation, kas darbojas, lai nodrošinātu jauniešiem radošu mācību vidi un sniegtu iespēju apgūtās zināšanas pielietot darbībā, sadarbībā ar radošo aģentūru Johannes Leonardo  radījis aizkustinošu Mātes dienai veltītu video.

Šī īsfilma ir īpaša ar to, ka pateicība tiek izteikta visa veida aprūpētājiem, kas dažkārt bērna dzīvē spēlē neatsveramu lomu, piemēram, audžuvecākiem, tantēm, kā arī vientuļajiem tēviem.

Filma ar nosaukumu #WhatMakesASuperhero atspoguļo mātes nozīmi caur netradicionālas ģimenes paraugu – meiteni Kamiju un viņas tanti Kamēliju, kura uzņēmusies meitenes audžu mātes lomu.

Kamija zīmē attēlu, pateicoties mātei par visu labo, ko viņa meitenei sniegusi, savukārt idejas autori pārvērš zīmējumu burvīgā animācijas stāstā, kurā Kamēlija atspoguļota kā varone, kas meitenes ikdienu padara īpašu.

Lai īstenotu šo projektu, idejas autori uzaicināja bērnus un viņu aprūpētājus piedalīties radošā kampaņā, kas norisinājās mākslas muzejā, un palūdza bērniem radīt zīmējumus, kas veltīti viņu aprūpētājiem, pastāstot, ar ko viņi ir īpaši.

Foto: diimdeep/https://www.flickr.com/photos/frenzis//
https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/