Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Aizvadītā gada skaistākās Ziemassvētku reklāmas

Reklāmas, kas neatstās vienaldzīgus!

Lai arī Ziemassvētki jau pagājuši, nav iespējams aizmirst svētku sezonai raksturīgās reklāmas, kas gādāja par jautru noskaņojumu un svētku sajūtu vēl pirms pašu svētku atnākšanas. Šogad gan vairums no reklāmām uzsvaru lika nevis uz lielām dāvanām, bet uz maziem mirkļiem kopā ar mīļajiem.

Lūk, piecas aizvadītā gada labākās Ziemassvētku reklāmas, ko slavēja gan reklāmu kritiķi, gan ārvalstu mediji:

Amazon’s “The Show Must Go On”

Interneta veikals “Amazon” savā reklāmā atgādināja par esošo situāciju visā pasaulē, kad Covid-19 dēļ tiek atcelti svarīgi notikumi, bet tie joprojām var notikt – tikai mazliet savādāk – šovam jāturpinās!

Xfinity’s “The Greatest Gift”

Šajā telekomunikācijas uzņēmuma komiskajā un aizkustinošajā reklāmā Ziemeļpola elfi pārliecina Ziemassvētku vecīti pārdomāt līdzšinējo pieeju Ziemassvētkiem. Kā svētkus svinēt pandēmijas laikā? Protams, ka izplalīdzīgie elfi un Xfinity atradīs īsto veidu.

Coca-Cola’s “Christmas 2020”

Ziemassvētku tradīcijām bagātais zīmols Coca-Cola savā reklāmā aicina novērtēt mūsu tuvinieku klātbūtni gan klātienē, gan virtuāli, jo vislabākā dāvana, ko varam dāvināt ikvienam Ziemassvētku laikā esam mēs paši. Lai manifestētu tuvības svarīgumu un iezīmētu 100 gadus ar Coca-Cola Ziemassvētkos, zīmols ir radījis aizkustinošu kampaņu, sadarbojoties ar Oskara godalgām apbalvoto Jaunzēlandes izcelsmes režisoru Taiku Vaititi (Taika Waititi).

2020. gada globālā svētku reklāma “Vēstule” atklāj Ziemassvētku burvību cerību pilnā pasakā par tēva neizsīkstošo mīlestību pret meitu un piedzīvojumiem pilno ceļojumu, lai piepildītu meitas Ziemassvētku vēlēšanos. Tas atdzīvina vēstījumu “šajos Ziemassvētkos dod kaut ko, ko vari dot tikai Tu – sevi pašu,” mudinot cilvēkus būt patiesi klātesošiem vienam ar otru.

Disney UK’s “From Our Family to Yours”

Zvaigžņainā mazmeita šajā emocionālajā animācijas īsfilmā pierāda, ka nekad nav par vēlu sazināties ar tuviniekiem.

M&S FOOD’s This is M&S Christmas Food

Šī, iespējams, ir garšīgākā Ziemassvētku reklāma no visām, kuras šogad būsi redzējis. Reklāma ar maģisku pieskārienu, kas atgādina arī par tik svarīgu svētku sastāvdaļu kā maltīte, kas gatavota ar mīlestību.

Un kura reklāma patika vislabāk Tev?