Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Aizvadītā gada video reklāmu tendence – izteikta emocionalitāte

2015. gadā reklāmdevēji tiekušies izveidot spēcīgu emocionālo saikni ar patērētāju

Aizejošais 2015. gads pasaules reklāmas industrijai bijis patiesi ražīgs. Tika radīti daudzi brīnišķīgi projekti, kuru īstenošanai reklāmas aģentūras izmantoja modernākās tehnoloģijas, kā arī nestandarta un inovatīvus risinājumus.

Pētījumi liecina, ka par galveno zīmolu komunikācijas kanālu joprojām kalpo televīzija – ne tikai jaunajos reklāmas tirgos, bet arī attīstītākajās valstīs – ASV, Lielbritānijā un Francijā.

Aktīvi pieaug videoreklāmas tirgus interneta vidē, kas ļauj gan zīmoliem, gan arī reklāmas aģentūrām produktīvāk izmantot tādu tradicionālu reklāmas formātu kā reklāmas video. Internets un mūsdienu televīzijas iespējas ļāvušas video reklāmu pacelt jaunā līmenī.

2015. gadā tika radīti simti iedvesmojošu reklāmas video, par kuriem tika rakstīts daudzos reklāmas un mārketinga portālos. Galvenā tendence, kas vērojama reklāmas video, ir centieni izveidot spēcīgu emocionālo saikni ar patērētāju. Piemēram stāsti, kas atklāj grūto ceļu uz panākumiem vai spēcīgo ģimenisko saikni. Tāpat aktualitāti nav zaudējušas arī reklāmas, kas skar humora, draiva un seksa tematiku.

Par spilgtāko video reklāmas piemēru, kas atspoguļo 2015. gada tendences, mārketinga portālu vērtējumā atzīta vienas no lielākajām finanšu un bankas pakalpojumu institūcijām pasaulē HSBC reklāma, kas tapusi sadarbībā ar reklāmas kompāniju Grey.

Foto: HSBC/http://www.itsneverjust.business.hsbc.co.uk/