Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Amerikāņu telekanāli cenzē sievišķību

Telekanāli NBC un ABC atteikušies raidīt video ar plus izmēra modeļu dalību

Amerikāņu telekanāli NBC  un ABC  atteikušies ēterā raidīt reklāmu ar plus izmēra modeļu dalību. Video, kas uzņemts, lai promotētu sieviešu apģērbu zīmolu Lane Bryant, modeles ar sievišķīgām formām attēlotas vien apakšveļā. Reklāmas galvenās varones stāsta, kādēļ viņas lepojas ar savu ķermeni, uzsverot, ka daudzas sievietes aizmirst, ka ķermenis ir sievietes lepnums.

Kampaņa ar nosaukumu #ThisBody (Šis ķermenis) mudina ikvienu sievieti būt pārliecinātai par sevi un aizdomāties par savām unikālajām īpašībām.

Modele Ešlija Grahama, piemēram, demonstrē dažus kikboksa paņēmienus, stāstot, ka viņas ķermenis ir radīts, lai tas būtu spēcīgs un seksapīls. Savukārt cita modele ar bērnu uz rokām atklāj, ka viņas ķermenis ir radīts mīlestībai.

Telekanāli NBC  un ABC  atteikušies skaidrot iemeslus, kādēļ šīs reklāmas pārraidīšana netiek atbalstīta, taču tiek lēsts, ka lēmums ir saistīts ar nestandarta modeļu dalību video, kas ir pretrunā vispārpieņemtiem skaistuma standartiem.

Kaut arī sievietes reklāmā tiek attēlotas  apakšveļā vien, tas nav iemesls atteikumam translēt reklāmu. Šajos telekanālos video, kas akcentē sievietes ķermeni, tiek translēti visai bieži, taču modeļu ķermenis tajos ir idealizēts un pietuvināts estētiskiem standartiem.