Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Booking.com: Padari 2016. par labāko gadu

Tiešsaistes rezervēšanas vietne aicina veikt rezervācijas

Janvāris atzīts par vieno no TOP mēnešiem atvaļinājumu plānošanai un viesnīcu rezervācijai, un, balstoties uz šo pieņēmumu, tiešsaistes rezervēšanas vietne Booking.com radījusi nelielu īsfilmiņu ar nosaukumu Best 2016 ever (Labākais 2016. gads), kas mudina skatītājus pārvērst savas ieceres rezervācijās, t.i. nesapņot par ceļojumiem, bet doties tajos.

Lai palīdzētu klientiem īstenot savas ieceres un apņemšanās, zīmols radījis mobilo aplikāciju un īspāsu vietni best2016ever.com, kas spēj “tulkot” ieceres. Lietotājam ir tikai jāievada sava 2016. gada apņemšanās, un Booking.com piedāvās risinājumus šī mērķa sasniegšanai.

Piemēram, ja jūs vēlaties uzlabot savu fizisko formu, vietne jums ieteiks safari Keiptaunā. Šī ir lieliska ideja, kurai, protams, vairāk piemīt izklaidējošs raksturs, taču, iespējams, kādu patiesi uzrunās piedāvātais galamērķis, un viņš veiks rezervāciju.

Video ir veidots kā filmas treileris, izmantojot raksturīgos izteiksmes līdzekļus, kas piešķir šai nelielajai īsfilmiņai interesantu raksturu.

Foto: Moyan Brenn/https://www.flickr.com/photos/aigle_dore//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/