Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Dienas Bizness sadarbībā ar Alberta Uzņēmumu Grupu rada Mārketinga rokasgrāmatu

Praktiski ieteikumi mārketinga plānošanai

Laikraksts Dienas Bizness sadarbībā ar dažādu nozaru vadošajiem pārstāvjiem saviem lasītājiem piedāvā vērtīgu pielikumu – rokasgrāmatas, kas veidotas, apkopojot gan teoriju, gan arī praktiskos piemērus, kas paplašina lasītāju redzesloku, atklājot visdažādākās profesionālās dzīves situācijas un pieejas to efektīvai atrisināšanai.

Izdoto rokasgrāmatu skaits tuvojas trešajam desmitam, tādējādi jau vairāk nekā desmit gadus izdevniecība Dienas Bizness palīdz Latvijas ekonomiski aktīvajiem cilvēkiem ikdienas darbā, sniedzot aktuālu un noderīgu informāciju. Šo gadu laikā rokasgrāmatu abonenti tās ir novērtējuši kā labu un vērtīgu instrumentu darbam.

Rokasgrāmatas jaunākie papildinājumi veidoti sadarbībā ar pilna servisa mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūru Alberta Uzņēmumu Grupa (AUG), kas atklāj mārketinga komunikācijas budžeta iezīmes “treknos un liesos” gados, kā arī stāsta par inovatīvajām tirgus izpētes metodēm.

Šīs profesionālās rokasgrāmatas ir viegli uztverams un iedvesmojošs izziņas avots, kas atklāj dažādu nozaru aktualitātes un inovācijas, kā arī palīdz uzņēmējiem ieviest savās kompānijās jauninājumus, kas var kalpot par iemeslu zīmola attīstībai un atpazīstamības veicināšanai.

Līdztekus tradicionālai izdevējdarbībai Dienas Bizness piedāvā rokasgrāmatu izdevumus arī digitālā formā.

Sīkāka informācija par rokasgrāmatu: http://handbooks.lv/uncategorized/marketinga-rokasgramata-2015-04/
Foto: Next TwentyEight/ https://www.flickr.com/photos/thenext28days/ /https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/