Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Dizaina plānotāji – tendence, kas atklāj vizuālā tēla nozīmību

Latvijā ražoti dizaina plānotāji

Latvijā arvien populārāki kļūst dizaina plānotāji, kas ne tikai kalpo par palīgu laika plānošanā, bet ietver sevī veselu iedvesmas pasauli. Ja agrāk vairāk tika vērtēts plānotāja praktiskums un funkcionalitāte, tad šodien tas ir aksesuārs, kam jābūt pilnvērtīgam personības atspoguļotājam. Vēl pavisam nesen radošas personības atdzīvināja savus formālos plānotājus ar izgriezumiem no žurnāliem, fotoattēliem un zīmējumiem, taču šodien plānotāji tiek veidoti, lai iedvesmotu ik dienu ar savu gaumīgo dizainu un bagātīgo vizuālo saturu.

Cilvēki ir gatavi maksāt par noformējumu – tas nu ir skaidrs, tādēļ arvien vairāk zīmolu un sabiedrībā zināmu personību sāk radīt savus plānotājus, kas ir daudz pievilcīgāki un personiskāki par klasiskajām gadagrāmatām.

Šī tendence ir dabiska un saprotama, jo, attīstoties tehnoloģijām un iespējām, cilvēki paliek izvēlīgāki un vēlas, lai ikviena ikdienas lieta iemiesotu sevī unikalitāti.

Latvijā radītie plānotājiem patiesi piemīt mākslinieciskā vērtība, kas atbalsojas visdažādākajās faktūrās un izejmateriālos. Plānotāju vāki ir veidoti ne tikai no kartona, bet arī koka un ādas, kas piešķir plānotājam daļiņu pirmatnīguma. Arī, sagaidot 2016. gadu, radīti iedvesmojoši plānotāji, kas noteikti kļūs par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu daudziem estētiķiem.


Radošās apvienības Piparmētra plānotājs Svinēt dzīvi


Zīmola Četras Sezonas plānotājs Virtuves gadagrāmata


Zīmola Purpurs dienasgrāmata fLUXbook


Galerijas Istaba plānotājs Istabas dienasgrāmata

Foto: danyeela/https://www.flickr.com/photos/danyeela//https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/