Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Facebook ļaus apskatīt jaunumu sleju arī offline režīmā

Facebook ievieš jaunu opciju, lai nodrošinātu informācijas pieejamību

Sociālais portāls Facebook ievieš jaunu iespēju, kas ļauj atjaunot jaunumu sleju offline režīmā. Reģistrētie lietotāji varēs komentēt ierakstus bez interneta pieslēguma, kā arī apskatīt iepriekš publicētās ziņas, kuras līdz šim nav redzētas.

“Mūsu mērķis ir ziņu sleja, kas satur aktuālāko informāciju, taču, ja rodas problēmas ar satura atjaunošanu interneta pieslēguma dēļ, mēs nespējam nodrošināt jaunāko ierakstu pieejamību. Lielākoties Facebook  lietotāji apskata jaunumus viedālruņos, izmantojot 2G savienojumu, kas daudzviet mēdz pazust. Lai paplašinātu portāla iespējas, mēs nolēmām izstrādāt risinājumu, kas ļaus apskatīt jaunumu sleju neatkarīgi no interneta pieejamības,” ziņots Facebook  blogā.

Tagad Facebook lietotāji varēs iesaistīties diskusijās bez interneta savienojuma – automātiskā režīmā. Komentāri tiks publiskoti uzreiz pēc tam, kad lietotājs pieslēgsies internetam. Idejas autori atklāj, ka šī opcija būs noderīga cilvēkiem, kuriem, braucot metro, mēdz pārtrūkt interneta savienojums.

Foto: SimonQ/https://www.flickr.com/photos/qiaomeng//https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/