Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ferrari ar vērienu atzīmē veiksmīga darba gada noslēgumu

Veiksmīgs piemērs kompānijas tēla spodrināšanai un darbinieku motivēšanai

Ferrari ģenerāldirektors nolēmis iepriecināt kompānijas darbiniekus pēc itāļu uzņēmuma izstāšanās no Fiat Chrysler Automobiles (FCA) grupas. Pēc auto grupas direktora Serdžo Markione teiktā, Ziemassvētku atvaļinājuma priekšvakarā gandrīz trīs tūkstoši Ferrari darbinieku kā bonusu saņems piecus tūkstošus euro.

Pagājušonedēļ kļuva zināms, ka FCA akcionāru pilnsapulcē tika pieņemts lēmums par autoražotāja Ferrari izstāšanos no struktūras. Šo iniciatīvu atbalstīja 98% FCA akcionāru.

Šobrīd Ferrari rūpnīcā, kas atrodas Itālijas pilsētā Maranello, strādā 2850 cilvēki. Vietējais laikraksts La Repubblica vēsta, ka viņi papildus algām saņems piecus tūkstošus euro, savukārt kopējā svētku prēmiju summa sasniegs 14, 3 miljonus euro.

Tā kompānijas vadītājs nolēmis pateikties darbiniekiem par leģendāro sporta auto radīšanu un nosvinēt veiksmīga darba gada noslēgumu.

Serdžo Markione ir pārliecināts – Ferrari kā neatkarīgu uzņēmumu sagaida lieliskas perspektīvas, savukārt FCA varēs pievērsties masu auto ražošanai. Tas ļaus Ferrari labāk realizēt savu potenciālu turpmākajai izaugsmei un īstenot izstrādāto stratēģiju ar lielāku finansiālo neatkarību.

Foto: Pablo Tenorio/https://www.flickr.com/photos/pablotenorio//https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/