Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kantar: Konsolidētās TV skatītākais kanāls martā – TV3

Martā konsolidētās TV skatītāko programmu topa pirmajā vietā ierindojās “TV3 ziņas”!

Konsolidētās TV skatītākais kanāls martā – TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 11,4%. Otrs skatītākais kanāls bija LTV1, kura vērošanai veltīti 10,9% no kopējā TV skatīšanās laika. Savukārt kanāls PBK bija trešais skatītākais martā, ar skatīšanās laika daļu 8,4%.

Martā konsolidētās TV skatītāko programmu topa pirmajā vietā ierindojās “TV3 ziņas”, kuras vēroja vidēji 11,5% jeb 212,8 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Savukārt programmu topa otrajā vietā – “TV3 Laika ziņas”, kuras vēroja vidēji 9,9% jeb 183,2 tūkstoši skatītāju. Topa trešajā vietā ierindojās “TV3 Sporta ziņas”, kuras vēroja vidēji 9,8% jeb 183 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

Kantar mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norāda, ka martā viens skatītājs pie TV pavadīja vidēji 4 stundas un 49 minūtes dienā, tas bija par 10 minūtēm vairāk nekā februārī. Vērā ņemami arī tas, ka 12 no 20 skatītākajām pārraidēm martā bija ziņu raidījumi, februārī TOP20 bija 8 ziņu pārraides.

Martā, salīdzinot ar februāri, kopā sasniegto skatītāju skaits visvairāk pieaudzis teātra izrādēm, izglītojošām programmām, reliģiskām pārraidēm, ziņām un mūzikai.