Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Mārketinga stratēģijas plāns – pirmais solis ceļā pie jauniem klientiem

Mārketinga stratēģija nosaka mērķus, kas jāsasniedz!

Ikviens uzņēmums zina, cik svarīgi ir izveidot stabilu mārketinga stratēģijas plānu, jo bez tā biznesa izaugsme ir praktiski neiespējama, jo kāda jēga ir ieguldīt laiku un naudu, lai izveidotu jaunu biznesu, kuram nebūs klientu? Ja vēlaties piesaistīt jaunus klientus, jums būs aktīvi jādodas pie viņiem, bet vienīgais veids, kā to izdarīt, ir ar stabilu mārketinga stratēģiju.

Alberta Uzņēmumu grupa saviem klientiem izstrādā mārketinga stratēģiju, uzņēmumu aplūkojot kā vienotu organismu un mārketingu kā daļu no šī veseluma. Līdz ar to uzņēmuma plānošanas efektivitāte palielinās un tiek sasniegti izvirzītie mērķi.

“Ikvienam uzņēmuma, sākot savu darbību vai strādājot pie jauna izaugsmes plāna, ir nepieciešams izveidot spēcīgu mārketinga stratēģiju. Stratēģija nosaka mērķus, kas jāsasniedz. Ja jums nav mārketinga stratēģijas, jūs riskējat kļūt par bezrūpīgu uzņēmumu, izšķērdēt naudu kanālos, kas nedod rezultātus un zaudēt konkurentiem potenciālos klientus,” skaidro Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis.

Izstrādājot mārketinga stratēģiju, pirmais solis ir noteikt, kam jūs šo mārketingu veidojat. To darot, tiek nodrošināts, ka jūsu mārketinga centieni tiek koncentrēti uz mērķi, un tā rezultātā jūs iegūsiet atdevi no ieguldītā.

Tāpat mārketinga stratēģijā ir jāaplūko arī uzņēmuma darbības sfēra – uzņēmuma nozares raksturojums un tās attīstība, konkurences līmenis, produkcija, tirgus segmenti, kuros uzņēmums atrodas vai plāno atrasties.

Alberta Uzņēmumu grupa izveidos jūsu uzņēmuma stratēģijai, biznesa mērķiem un budžetam piemērotāko mārketinga un reklāmas aktivitāšu plānu.

Alberts Jodis ir daudzpusīgs mārketinga un komunikācijas speciālists, kas orientējās tādās jomās kā biznesa vadība, inovācijas, mārketings, reklāma, sabiedriskās attiecības u.c. Viņš ir viens no pirmajiem šīs nozares attīstītājiem Latvijā.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts.