Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Veiksmīga korporatīvās komunikācijas stratēģija palīdz uzņēmumiem sasniegt efektīvākus rezultātus

Korporatīvajai komunikācijai ir jābūt vienotai visos uzņēmuma aspektos!

Korporatīvā komunikācija ir viens no redzamākajiem faktoriem, kas parāda, vai un kā uzņēmumi attīstās. Korporatīvā komunikācija ietekmē gan darbinieku produktivitāti, gan inovācijas, gan zīmola atpazīstamību un arīdzan kompānijas vērtību. Lai izveidotu spēcīgu zīmola identitāti un optimizētu organizācijas produktivitāti, ikvienam uzņēmumam ir jāparūpējas par korporatīvo komunikāciju.

Alberta Uzņēmumu grupa saviem klientiem palīdz sagatavoties komunikācijai arī PR krīzes laikā, atjaunot uzņēmuma tēlu un reputāciju, kā arī veidot korporatīvo identitāti.

“Uzņēmumiem ar atbilstošu un pārdomātu tēlu ir vieglāk attīstīties, ieviest jaunus produktus, apgūt jaunus tirgus, kā arī palielināt savu produktu cenu līmeni. Korporatīvā komunikācija ir būtisks elements, lai uzņēmums gūtu panākumus,” norāda Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis.

Viņš skaidro, ka šodien uzņēmumi sazinās dažādos līmeņos, sākot no darbinieku iesaistīšanas un informācijas izplatīšanas līdz komunikācijai krīzes situācijās un reputācijas pārvaldībai. “Korporatīvajai komunikācijai ir jābūt vienotai visos uzņēmuma aspektos. Resursi, kurus uzņēmums iegulda korporatīvajā komunikācijai ir jāuztver kā investīciju, nevis kā izmaksas,” uzsver A. Jodis.

Korporatīvā komunikācija sevī ietver visas komunikāciju aktivitātes, kuru mērķis ir veidot pārliecinošu uzņēmuma tēlu un dot skaidrus pozitīvus un spēcīgus ziņojumus sabiedrībai.

Alberta Uzņēmumu grupa saviem klientiem veido korporatīvo identitāti, lai klienti nonākot saskarsmē ar uzņēmumu to atcerētos arī tad, kad produkts, uzņēmuma pārstāvis vai reklāmas buklets neatrodas vairs tā redzeslokā. Uzņēmuma personība tiek izcelta starp citiem uzņēmumiem un konkurentiem, kā arī klienta partneriem ir patīkami sadarboties ar spilgtu uzņēmumu, kurš apzinās sevi, savu identitāti, māk to pasniegt, rūpējas par sevi, saviem darbiniekiem un klientiem, kā arī ciena konkurentus.

Plašāka informācija par Alberta Uzņēmumu grupas pakalpojumiem un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/alberts