Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Konsolidētās TV skatītākie kanāli maijā – LTV1 un TV3

Visvairāk skatīts Pasaules čempionāts hokejā!

Konsolidētās TV skatītākie kanāli šī gada maijā bija LTV1 un TV3, katra šī kanāla skatīšanās laika daļa bija 11,2%. Otrs skatītākais bija kanāls PBK, kura skatīšanās laika daļa bija 7,1%. Savukārt trešais skatītākais bija kanāls LTV7, kuram veltīti 6% no kopējā TV skatīšanās laika.

Konsolidētās TV maija programmu topa pirmajās četrās vietās ierindojās kāda no Pasaules meistarsacīkšu spēlēm hokejā kanālā LTV7. Pirmajā vietā ierindojās spēle starp Latviju un Norvēģiju, kuru vēroja vidēji 15,3% jeb 280,3 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Topa otrajā vietā ierindojās hokeja spēle starp Latviju un Kanādu, kuru vēroja vidēji 15,2% jeb 278,3 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Maija konsolidētās TV programmu topa ceturtajā vietā ierindojās “Pasaules meistarsacīkstes hokejā. Latvija – Somija”, kuru vēroja vidēji 14,8% jeb 270,2 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Topa ceturtajā vietā ierindojās hokeja spēle starp Latviju un Kazahstānu, kuru vēroja vidēji 14,7% jeb 268,4 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Savukārt piektā skatītākā TV programma maijā bija “65.Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss. 2.pusfināls” kanālā LTV1, kuru vēroja vidēji 12,3% jeb 224,1 tūkstotis Latvijas iedzīvotāju.

Kantar mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norāda, ka viens TV skatītājs maijā pie TV ekrāna pavadīja vidēji 4 stundas un 10 minūtes dienā, tas bija par 11 minūtēm mazāk nekā aprīlī.