Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Netflix” ievieš “Divu īkšķu pogu”, lai nodrošinātu labākus ieteikumus klientiem

Filmu un seriālu straumēšanas vietne “Netflix” ieviesusi jaunu pogu, kas ikvienam turpmāk palīdzēs nodrošināt vēl labākus ieteikumus.

Šonedēļ “Netflix” savus abonementus iepazīstināja ar jaunu “divu īkšķu” pogu, kas ļauj daudz skaidrāk izkristalizēt to, kas būtu nākamais, kas jums būtu jānoskatās.

Tā, piemēram, līdz šim, ja skatījāties “Strange things”, jums ieteikumos piedāvāja, piemēram, “Inventing Anna”. Tagad lietotājiem būs iespēja novērtēt filmas un seriālus, kurus viņi skatās ar īkšķi uz leju, īkšķi uz augšu vai diviem īkšķiem uz augšu.

Šim otrajam īkšķim ir ļoti praktisks mērķis — tas, visticamāk, uzlabos uzņēmuma ieteikumus klientiem, gan tiem, kas sniedz atsauksmes, gan tiem, kuri to nesniedz. Tas atspoguļos atšķirību starp to, vai mums šī pārraide tikai patīk vai arī tā ir absolūta mūsu favorīte.

Otra šo izmaiņu priekšrocība ir tāda, ka “Netflix” turpmāk varēs iegūt detalizētākus datus no klientiem, kuri vērtē saturu, un izmantot tos, lai labāk prognozētu to klientu vēlmes, kuri saturu nevērtē.

Jāpiebilst, ka “Netflix” pirms gadiem atbrīvojās no savas piecu zvaigžņu sistēmas, aizstājot to ar īkšķa sistēmu.

Pats “Netflix” šīs pārmaiņas komentē sekojoši: “Mēs vēlamies padarīt “Netflix” par vietu, kur ir visvieglāk izvēlēties kaut ko lielisku, ko skatīties…”