Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla paraksta līgumu ar “Netflix”

Karaliskais pāris veidos dokumentālas un mākslas filmas, kā arī šovus un bērnu programmas!

Britu princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla parakstījuši līgumu ar populāro filmu un televīzijas seriālu straumēšanas platformu “Netflix”. Karaliskais pāris veidos dokumentālas un mākslas filmas, kā arī šovus un bērnu programmas.

Saseksas hercogs un hercogiene, kas šī gada sākumā pārcēlās uz dzīvi Kalifornijā, parakstījuši daudzgadu līgumu ar “Netflix”, lai veidotu vairākas pārraides, tai skaitā dokumentālas filmas par dabu un sievietēm, kuras kalpotu par iedvesmas avotu citiem cilvēkiem.

“Mūsu dzīves gan neatkarīgi vienam no otra, gan kā pārim ir ļāvušas saprast cilvēka gara spēku: drosmi, izturību un nepieciešamību pēc komunikācijas. Strādājot ar daudzveidīgām kopienām un viņu vidi, mūsu uzmanība tiks koncentrēta uz tāda satura radīšanu, kas ne tikai informē, bet arī dod cerību,” pausts paziņojumā.

Pāris koncentrēsies uz visdažādāko sēriju veidošanu par stāstiem un jautājumiem, kas viņiem ir tuvu sirdij. Tā, piemēram, pagājušajā nedēļā “Netflix” tika parādīta filma “Rising Phoenix”, kuras veidošanā piedalījās Harijs.

“Mēs esam priecīgi sadarboties ar Tedu un “Netflix” komandu, kuri palīdzēs mums kopīgot iespaidīgu saturu, kas iedvesmos rīkoties,” teikts paziņojumā.

“Harijs un Megana ir iedvesmojuši miljoniem cilvēku visā pasaulē ar savu autentiskumu, optimismu un līderību,” piebilda “Netflix” līdzdirektors un satura vadītājs Teds Sarandoss. “Mēs esam ārkārtīgi lepni, ka viņi ir izvēlējušies “Netflix” par savu radošo māju, un mēs esam priecīgi stāstīt kopā ar viņiem stāstus, kas var iedvesmot.”

“Netflix” pēdējos gados ir piesaistījuši vairākas slavenības, tostarp Baraku un Mišelu Obamas, Šondu Rīmsu un Raienu Mērfiju. Straumētājs izloloja simtiem miljonu, lai strādātu ar radošajiem prātiem aiz tādiem satriecošiem hitiem kā “Grey’s Anatomy” un “Glee”.

Vienlaikus nav skaidrs, cik vērts ir Harija un Meganas līgums – viņi neatklāj nesen dibinātā uzņēmuma nosaukumu un līguma finanšu nosacījumus.

Šī gada sākumā Saseksas hercogs un hercogiene paziņoja par plāniem attālināties no karaliskās ģimenes un kļūt finansiāli neatkarīgiem.