Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Princis Harijs un Megana Mārkla veidos animācijas seriālu

Pirms gada pāris parakstīja līgumu ar “Netflix”!

Pēc aiziešanas no karaliskās ģimenes un pievēršanās labdarībai, britu princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla paziņoja, ka ir parakstījuši līgumu ar populāro filmu un televīzijas seriālu straumēšanas platformu “Netflix”. Tagad, gandrīz gadu pēc paziņojuma, Megana un “Archewell Productions” komanda ir paziņojusi par pirmo animācijas seriālu, kas paredzēts bērniem – “Pērle”.

Saseksas hercogs un hercogiene, kas pārcēlušies uz dzīvi Kalifornijā, parakstījuši daudzgadu līgumu ar “Netflix”, lai veidotu vairākas pārraides, tai skaitā dokumentālas filmas par dabu un sievietēm, kuras kalpotu par iedvesmas avotu citiem cilvēkiem.

Jaunajā raidījumā galvenā varone būs kāda 12 gadus veca meitene, kura sevis atklāšanas ceļojumā mēģinās pārvarēt dzīves ikdienas izaicinājumus. Tas būs ģimenes seriāls, ko iedvesmojušas dažādas slavenas sievietes.

“Tāpat kā daudzas meitenes viņas vecumā, arī mūsu varone Pērle ir sevis atklāšanas ceļojumā, mēģinot pārvarēt dzīves ikdienas problēmas,” teikts Meganas paziņojumā.

“Harijs un Megana ir iedvesmojuši miljoniem cilvēku visā pasaulē ar savu autentiskumu, optimismu un līderību,” piebilda “Netflix” līdzdirektors un satura vadītājs Teds Sarandoss. “Mēs esam ārkārtīgi lepni, ka viņi ir izvēlējušies “Netflix” par savu radošo māju, un mēs esam priecīgi stāstīt kopā ar viņiem stāstus, kas var iedvesmot.”

“Netflix” pēdējos gados ir piesaistījuši vairākas slavenības, tostarp Baraku un Mišelu Obamas, Šondu Rīmsu un Raienu Mērfiju. Straumētājs izloloja simtiem miljonu, lai strādātu ar radošajiem prātiem aiz tādiem satriecošiem hitiem kā “Grey’s Anatomy” un “Glee”.

Foto: Flickr