Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Twitter plāno palielināt maksimālo zīmju skaitu

Sociālais tīkls sniegs iespēju lietotājiem izteikties plašāk!

ASV kompānija “Twitter” paziņojusi par izmēģinājuma projektu, kurā tvītu maksimālais garums tiks palielināts no 140 līdz 280 zīmēm. Tas tiek darīts, lai veicinātu sociālā tīkla izaugsmi.

Šobrīd populārajā sociālajā tīklā var ierakstīt vien 140 zīmju garus tekstus, kas nereti ir par maz, lai izteiktu vēlamo domu, tādēļ kompānija nākusi klajā ar ideju palielināt maksimālo zīmju skaitu līdz 280.

Sākotnēji šī iespēja būs pieejama vien nelielam lietotāju skaitam, lai kompānija saprastu kā tas strādā un ko nepieciešams vēl uzlabot.

Šīs izmaiņas neattieksies uz tekstiem japāņu, ķīniešu un korejiešu valodās, jo šo valodu rakstība ļauj iekļaut vairāk informācijas mazākā zīmju skaitā.

Bet, kā liecina pētījumi, līdzšinējais ierobežojums visvairāk traucēja angļu valodas izmantotājiem.

“Twitter” līdz šim nav guvusi peļņu, tomēr to regulāri izmanto daudzas pazīstamas kompānijas un personas. Viens no aktīvākajiem sociālās saziņas vietnes lietotājiem ir Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps.

Jau vēstīts, ka 2015. gada vasarā “Twitter” izpilddirektors Diks Kostolo pēkšņi nāca klajā ar paziņojumu, ka viņš atkāpjas no sava vadītāja amata, sakarā ar lēno kompānijas klientu piesaisti un nespēju piesaistīt reklāmdevējus ar tādu pašu likmi kā konkurenti.

Par kompānijas izpilddirektoru kļuva kompānijas līdzdibinātājs Džeks Dorsijs. Kopš atrašanās vadošajā amata Dorsijs dara visu, lai paplašinātu mārketinga iespējas.