Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Twitter” sūdzība pret Masku tiks skatīta oktobrī

Mikroblogošanas vietnes “Twitter” sūdzību pret “Tesla Motors” vadītāju Īlonu Masku sāks izskatīt oktobrī, medijiem pavēstīja tiesnese Ketlīna Makormika. “Twitter” vaino Masku iegādes līguma laušanā.

Kā zināms, bija plānots, ka Masks oficiāli kļūs par uzņēmuma vadītāju šī gada laikā, līdz ko tiks saņemts regulatoru un akcionāru apstiprinājums. Vienlaikus 44 miljardu dolāru vērtais “Twitter” iegādes darījums tika “īslaicīgi apturēts”, līdz tiks saņemta plašāka informācija par viltus profilu īpatsvaru.

“Twitter” savos jaunākajos ceturkšņa rezultātu komentāros minēja, ka viltus vai surogātpasta profilu skaits 2022. gada pirmajā ceturksnī veidoja mazāk nekā 5% no ikmēneša ikdienas aktīvajiem lietotājiem ceturkšņa laikā, vēlāk precizējot, ka “Twitter” jaunākajām aplēsēm piemērojis “nozīmīgu noapaļošanu” un patiesais skaitlis varētu būt lielāks.

Līdz ar to šomēnes Masks paziņoja, ka atsakās no darījuma par “Twitter” iegādi un apsūdzēja mikroblogošanas vietni par maldināšanu, saistībā ar viltus kontu daudzumu šajā platformā.

“Twitter” iesūdzēja Masku tiesā, aicinot viņam likt pabeigt uzņēmuma iegādi par 44 miljardiem ASV dolāru, uzsverot, ka nekāda finansiāla kompensācija nevar labot ļaunumu, ko viņš nodarījis šim uzņēmumam.

Noslēgtais līgums par “Twitter” iegādi paredz kompensāciju viena miljarda dolāru apmērā par tā laušanu.