Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Netflix” sāk ierobežot kontu koplietošanu

Tā kā globālais straumēšanas gigants “Netflix” pirmo reizi vairāk nekā desmit gadu laikā zaudējis abonentu skaitu, uzņēmums paziņojis, ka sāks ierobežot kontu koplietošanu, tādā veidā cerot, ka pakalpojumam reģistrēsies jauni lietotāji. Tādējādi šonedēļ kļuva zināms, ka “Netflix” jau piecās Latīņamerikas valstīs ir ieviesis funkciju, kas lietotājiem ļaus koplietot kontu un vienlaikus ierobežos bezmaksas paroļu koplietošanu.

“Netflix” piedāvā jaunu funkciju, ko sauc par “mājas pievienošanu”, un tā ļauj lietotājiem iegādāties papildu “mājas”, ar kurām viņi vēlas koplietot savu “Netflix” kontu. Katrai mājai papildus parastajai abonēšanas maksai tiek iekasēta ikmēneša maksa, taču šī maksa ir ievērojami mazāka par pilna “Netflix” abonementa izmaksām, tāpēc tā joprojām ļauj dažām mājsaimniecībām ietaupīt.

Uzņēmums paziņojis, ka sākot ar 22. augustu lietotājiem Argentīnā, Dominikānas Republikā, Salvadorā, Gvatemalā un Hondurasā būs jāmaksā par papildu “mājām”, ja viņi vēlas piekļūt straumēšanas pakalpojumam ārpus savas galvenās dzīvesvietas ilgāk par divām nedēļām.

Šī funkcija ietver arī “Netflix” skatīšanos planšetdatorā, klēpjdatorā vai tālrunī ceļojuma laikā, taču pēc divām nedēļām “Netflix” jautās, vai lietotājs vēlas pievienot māju par papildu maksu.

Tāpat drīzumā būs pieejams jauns iestatījums, kas lietotājiem sniedz iespēju kontrolēt, kur tiek izmantots viņu konts, kā arī jebkurā laikā noņemt papildu mājas.

“Netflix” uzsver, ka tas automātiski nepievienos tā saucamās mājas un neiekasēs maksu, kad kāds koplieto savu kontu ar citu mājsaimniecību – tā vietā lietotājiem tiks lūgts pievienot “mājas” un apstiprināt papildu maksu.

Šīs funkcijas izmantošanai gan būs daži ierobežojumi. Piemēram, vienam kontam varēs pievienot tikai noteiktu skaitu papildu “mājas” atkarībā no tā līmeņa: pamata konti varēs pievienot vienu papildu māju, standarta konti saņems divus, bet Premium konti – trīs.