Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Netflix” pamet arī ilgtermiņa abonenti

Globālais straumēšanas gigants “Netflix” pirmo reizi vēsturē fiksējis abonentu skaita kritumu. Iepriekšējā ceturksnī “Netflix” pazaudēja kopumā 200 000 lietotāju, taču, kā liecina aptauja, liela daļa no tiem bijuši arī ilgtermiņa abonenti.

Šī gada pirmajā ceturksnī abonenti, kuri pakalpojumu izmantojuši vairāk nekā trīs gadus, veidoja 13 procentus no atcelšanas gadījumiem. Daudzi sūdzas gan par iemīļotiem seriāliem, kuru jaunākās sezonas pēkšņi tiek atceltas, gan salīdzinoši augstu samaksu.

Iepriekšējā ceturksnī “Netflix” pazaudēja kopumā 200 000 lietotāju, no kuriem 60% gadījumu abonementa atcelšanu veica jaunie klienti jeb tie, kuri “Netflix” izmantoja mazāk nekā gadu.

Uzņēmums ir sagatavojies nākamo mēnešu laikā zaudēt vēl pāris miljonus no tiem.

Jāņem vērā, ka tirgū parādījušies arī jauni spēlētāji un “Netflix” daļai vairs nav iecienīta straumēšanas vietne. Tā, piemēram, arī Latvijā šovasar darbību uzsāks video straumēšanas serviss “Disney+”. Tajā abonenti varēs baudīt tādas filmas un seriālus kā “Oskaram” nominēto “Disney” un “Pixar” filmu “Luca”, “Encanto”, “Cruella”, “The Simpsons” un “Grey’s Anatomy” utt. Vietnē atrodamas arī “Marvel”, “National Geographic”, “Pixar”, “Star Wars” filmas. Līdzīgi kā “Netflix”, lietotāji varēs baudīt augstas kvalitātes saturu pat četrās vienlaicīgās straumēs.