Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Untitled & Co skatlogi vērš sabiedrības uzmanību uz nozīmīgiem tematiem

#TheWindowProject

Kanādas komunikāciju aģentūra FCB Toronto nolēmusi pievērst sabiedrības uzmanību aktuālai mūsdienu problēmai – vardarbībai ģimenē. Šis sociālais temats tiek izspēlēts vienā no iecienītākajiem Toronto iepirkšanās rajoniem -veikala Untitled & Co skatlogos. Skatlogos ar manikenu palīdzību tiek attēlota vardarbības aina ģimenē, kurā vīrietis bērnu acu priekšā paceļ roku pret sievieti.

Projekta #TheWindowProject mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz to, ka Ziemassvētki ne visās ģimenēs ir iemesls priekam un dāvanām. Dažās ģimenēs svētki pārvēršas par vardarbību – svētku laikā palielinās pašnāvību un vardarbības gadījumu skaits, un pēc palīdzības vēršas par 30 % vairāk cilvēku, nekā ikdienā.

Projekts sniedz garāmgājējiem iespēju ietekmēt skatlogos attēloto situāciju, ziedojot piecus dolārus asociācijai Association of Interval & Transition Houses, kas radījusi sieviešu mītņu tīklu. Kampaņas #TheWindowProject ietvaros saziedotā nauda tiks novirzīta no vardarbības cietušo Kanādas sieviešu un viņu ģimeņu atbalstam.

Foto: NoirKitsuné/https://www.flickr.com/photos/lilivanili//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/