Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Veiksmīgu uzņēmumu pamatā ir spēcīgs mārketings

Kāpēc jums vajadzētu paļauties uz mārketinga mehānismiem?

Vai jūs zināt, ko vēlas jūsu klienti? Vai esat pārliecināti, ka klienti uzticas jūsu produktiem? Kad jūs pēdējo reizi redzējāt klientu atsauksmi par jūsu produktu vai pakalpojumu? Vai tā bija sūdzība vai kompliments? Zināt atbildes uz visiem šiem jautājumiem nozīmē pārvaldīt sava uzņēmuma mārketingu. Alberta Uzņēmumu grupa saviem klientiem izstrādā mārketinga stratēģiju, uzņēmumu aplūkojot kā vienotu organismu un mārketingu kā daļu no šī veseluma. Līdz ar to uzņēmuma plānošanas efektivitāte palielinās un tiek sasniegti izvirzītie mērķi.

Pilna servisa mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūra Alberta Uzņēmumu grupa ir radoša, drosmīga, pieredzējusi, profesionāla un zināšanām bagāta komanda, kas strādā ar entuziasmu un palīdz saviem klientiem sasniegt labākos rezultātus.

Alberta Uzņēmumu grupa apvieno sevī tradicionālos un inovatīvos mārketinga instrumentus, ietverot interneta mārketingu, sociālos medijus, tiešsaistes un mobilo reklāmu, meklētājprogrammas optimizāciju (SEO), zīmolu izstrādāšanu, tradicionālo druku, sabiedriskās attiecības, grafisko dizainu, mediju plānošanu, animāciju, fotogrāfiju un dažāda mēroga video projektus.

Tā vadītājs Alberts Jodis ir daudzpusīgs mārketinga un komunikācijas speciālists, kas orientējās tādās jomās kā biznesa vadība, inovācijas, mārketings, reklāma, sabiedriskās attiecības u.c. Viņš ir viens no pirmajiem šīs nozares attīstītājiem Latvijā.

“Mārketingam šodien ir vairākas funkcijas – tas palīdz ne tikai piesaistīt klientus un veidot un uzturēt uzņēmuma reputāciju, bet arī veidot attiecības starp biznesu un klientiem, palielināt pārdošanas apjomus, kā arī palīdz vadības komandai pieņemt lēmumus,” uzsver A. Jodis.

“Mēs katru dienu pieņemam lēmumu, izvēloties preces un pakalpojumus, un tieši mārketings ir tas, kas mums palīdz apzināties savas vajadzības un pieņemt īsto lēmumu,” skaidro A. Jodis.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts