Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

SEO optimizācija – viena no efektīvākajām mārketinga stratēģijām

Kāpēc SEO ir tik nozīmīgs?

Ikviens no mums šodien ir dzirdējis tādu terminu kā SEO jeb Search Engine Optimization (informācijas optimizēšana atbilstoši meklēšanas sistēmu prasībām), taču ne visiem ir izpratne par to, ko SEO dara un cik nozīmīgs tas ir biznesa attīstībai.

Īsumā sakot, SEO pamatā ir mārketinga forma, kas sevī ietver mājas lapas izveidi un tās satura maksimālu piemērošanu meklēšanas sistēmu un meklētāju prasībām internetā izmantojot noteiktus atslēgvārdus. To galvenais mērķis ir palielināt datu plūsmas daudzumu un kvalitāti uz jūsu vietni, izmantojot dabiskos meklētājprogrammu rezultātus. Parasti, jo augstāka ir vietnes pozīcija meklēšanas rezultātos, jo vairāk ieinteresēto apmeklētāju uz to dodas no meklētājprogrammām. Galvenokārt SEO ir tas, kas palīdz jūsu mājas lapai nonākt Google un citu meklētājsistēmu pirmajās lapās.

Arī Alberta Uzņēmumu grupa piedāvā paaugstināt mājas lapas reitingu meklētāju rezultātos, palīdzot sasniegt to dabisko rezultātu reitingā. Kā norāda Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis, bez SEO nav iespējams iztikt, ja vēlaties, lai jūsu mājas lapas apmeklējums pieaug un tā autoritāte palielinās.

“Nereti tiek saņemts jautājums par to, kāpēc SEO ir tik nozīmīgs? Atbilde ir pavisam vienkārša – kamēr apmaksāta reklāma, sociālie mediji un citas tiešsaistes platformas var radīt potenciālo pircēju plūsmu uz jūsu mājaslapu, tik un tā lielāko daļu no šīs plūsmas veido meklētājprogrammas. Dabiskās meklēšanas rezultāti ir uzticamāki un saņem daudz vairāk klikšķu nekā apmaksāts sludinājums,” skaidro A. Jodis.

Pateicoties Alberta Uzņēmumu grupas programmētāju komandai, kura spēkos ir izprast, kā meklētājs meklēs nepieciešamo informāciju un psiholoģiskās īpatnības darbā ar internetu, tagad SEO optimizācija ir viegli izpildāms uzdevums.

Alberta Uzņēmumu grupa piedāvā izvietot informāciju interneta portālos ar augstu Google PageRank, kā rezultātā jums nepieciešamā informācija Google meklētāja dabiskajos rezultātos parādās dažu stundu laikā un ir tur tik ilgi, cik jums nepieciešams.

Plašāka informācija par SEO un pieteikuma forma: http://pieteikums.lv/seo