Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Facebook mesendžeris svin desmit gadu jubileju

Mesendžeris pievieno jaunas funkcijas!

Par godu savai desmit gadu jubilejai, Facebook mesendžeris (Facebook Messenger) pievienojis sev jaunas funkcijas, tostarp iespēju nosūtīt naudu un spēlēt spēles ar draugiem.

Tiem, kas kaut nedaudz kaut ko zina par Facebook mesendžeri, noteikti zina, ka tas ir kaut kas ļoti līdzīgs Skype un Whatsapp – tā ir iespēja sazināties, sūtīt bildes, video un sazināties ar video čatu. Līdz šim mesendžeris dzīvojis visai neatkarīgu dzīvi no Facebook, bet nu tas ir mainījies.

Starp jaunajām iespējām, ko mesendžeris laidis klajā, ir iespēja nosūtīt un saņemt naudas dāvanas, veidot aptaujas grupu tērzēšanā un jauna ziņojumapmaiņas pieredze. Kamēr Facebook lietotāji ASV tagad var saņemt naudas dāvanas tieši caur Messenger, izmantojot savu Paypal kontu, Facebook arī testē, kā pievienot balss un video zvanus atpakaļ Facebook lietotnē, nevis Messenger.

“Mēs testējam audio un video zvanus Facebook lietotņu ziņojumapmaiņas pieredzē, lai cilvēki varētu veikt un saņemt zvanus neatkarīgi no lietotnes, ko viņi izmanto,” norāda pārstāvis no Facebook.

Tāpat Facebook piedāvā aptaujas spēles mesendžerī, lai draugi varētu izklaidēties grupu tērzēšanā. Lietotāji tagad aptaujās var spēlēt “Visdrīzāk”, lai uzzinātu, ko viņu draugi domā par tādām tēmām kā “kurš, visticamāk, sūtīs man naudu Facebook?”

Ņemot vērā, ka šis atjauninājums tiek izlaists mesendžera dzimšanas dienā, Facebook pievienojis lietotnei arī daudzus dzimšanas dienas tēmu rīku, tā, piemēram, jaunajai dzimšanas dienas tērzēšanas tēmai pievienots īpaši veidots uzlīmju komplekts.

Kopumā Facebook paziņojis par 10 jaunām funkcijām, no kurām lielākā daļa ārzemēs jau sākušas darboties.