Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Netflix” strādā pie jaunām videospēlēm

Populārā video straumēšanas kompānija “Netflix” turpina izvērsties videospēļu jomā. Pērn kļuva zināms, ka “Netflix” plāno straumēt videospēles un jau bija sācis testēt mobilo spēļu straumēšanu savā platformā, taču jau tagad uzņēmums strādā pie vēl 55 spēlēm, tostarpt tādam, kuru pamatā ir “Netflix” iecienītākās franšīzes.

Lai gan līdz 2022. gada augustam ziņojumā atklāts, ka mazāk nekā 1% “Netflix” abonentu faktiski tur spēlē spēles, “Netflix” pavēstījis, ka redz dažas iepriecinošas pazīmes, kas varētu novest pie lielākas aktivitātes. Jau iepriekš tika norādīts, ka jaunais pakalpojums sāksies lēnām, nododot ekspluatācijā un licencējot nosaukumus, pamatojoties uz esošajām franšīzēm, piemēram, “Stranger Things” vai “Bridgerton”.

“Netflix” ir pārliecināts, ka abonenti šīs spēles varētu uzskatīt par vēl vienu iemeslu, lai turpinātu izmantot pakalpojumu un neaizietu pie konkurentiem.

Straumēšanas karalis ar vairāk nekā 200 miljoniem abonentu aizvien cer, ka video spēļu straumēšana to pacels jaunā līmenī.