Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Online – taxi serviss Yandex piedāvā izbaudīt braucienu tropu džungļos

#нереальноетакси

Online – taxi serviss Yandex piedāvā neparastu reklāmas kampaņu divās Krievijas lielpilsētās – Maskavā un Sanktpēterburgā. Piecdesmit kompānijas automašīnas tika aprīkotas ar virtuālās realitātes ķiverēm, ar kuru palīdzību nogurdinošais ikdienas brauciens pa lielpilsētas sastrēgumiem pārvēršas neaizmirstamā ceļojumā caur džungļiem – vēl jo vairāk radītais efekts atgādina braucienu pa amerikāņu kalniņiem.

Projektu “Nereālais taxi” kompānija Yandex realizēja sadarbībā ar radošās komunikācijas aģentūru BlackLight Creative Communications un virtuālās realitātes ķiveru ražotāju Fibrum.

Lai izbaudītu neparasto braucienu, vienkārši jāizsauc taxi. Ja sazvanītais transporta līdzeklis izrādīsies aprīkots ar unikālo sistēmu, taksometra vadītājs paziņos par iespējamo aktivitāti, parādīs ķiveri, palīdzēs to ieslēgt, un ierasto pilsētas ielu vietā automašīna dosies cauri tropiskajiem mežiem.

Daļa automašīnu, kas piedalās akcijā, ir aprīkota arī ar bērnu sēdekļiem, tādējādi nodrošinot neaizmirstamo braucienu arī mazajiem pasažieriem – lietot virtuālās realitātes ķiveres drīkst no septiņu gadu vecuma. Taxi pasažieri brauciena laikā ķiveri var nodot cits citam.

Avots: sostav.ru/ http://www.sostav.ru/publication/yandeks-taksi-prokatit-zhitelej-moskvy-i-pitera-po-dzhunglyam-19667.html
Foto: Kevin Dooley/https://www.flickr.com/photos/pagedooley//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/