Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

SEO – tā ir ilgtermiņa stratēģija

Kas ir SEO un kāpēc tas ir tik nozīmīgs?

Digitālajā laikmetā arvien lielāku nozīmi mārketingā un uzņēmuma veiksmīgā attīstībā ieņem SEO jeb Search Engine Optimization (informācijas optimizēšana atbilstoši meklēšanas sistēmu prasībām), kas ļauj uzlabot konkrētas mājas lapas pozīcijas meklēšanas rezultātos pēc izvēlētiem atslēgas vārdiem. Ilgtermiņā SEO palīdz zīmoliem kļūt redzamiem un sasniegt savus klientus.

SEO pamatā ir mārketinga forma, kas sevī ietver mājas lapas izveidi un tās satura maksimālu piemērošanu meklēšanas sistēmu un meklētāju prasībām internetā izmantojot noteiktus atslēgvārdus. To galvenais mērķis ir palielināt datu plūsmas daudzumu un kvalitāti uz jūsu vietni, izmantojot dabiskos meklētājprogrammu rezultātus. Parasti, jo augstāka ir vietnes pozīcija meklēšanas rezultātos, jo vairāk ieinteresēto apmeklētāju uz to dodas no meklētājprogrammām.

Arī Alberta Uzņēmumu grupa piedāvā paaugstināt mājas lapas reitingu meklētāju rezultātos, palīdzot sasniegt to dabisko rezultātu reitingā. Kā norāda Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis, SEO galvenais mērķis ir panākt to, ka mājas lapā esošie pakalpojumi un produkti ir atrodami Google un citās meklētājsistēmās.

“Ļoti daudzi pie mums vēršas ar jautājumu – kāpēc manam biznesam ir nepieciešams SEO? Jāatzīst, ka, lai arī daudzi uzņēmumi aptuveni zina, ko nozīmē SEO, joprojām aktuāli ir jautājumi par to, ko viņi no tā var iegūt? Viens no galvenajiem SEO mērķiem neapšaubāmi ir tas, lai cilvēki ātri un ērti varētu jūs atrast un varētu iepazīties ar visu, ko jūsu uzņēmums var piedāvāt. Tāpat jāpiebilst, ka bez profesionāla SEO ir ļoti grūti sasniegt B2B klientu pieplūdumu un parūpēties par to, lai jūsu web lapa tiek pamanīta. Zīmoliem ir jābūt redzamiem un tieši SEO palīdzēs uzņēmumiem kļūt par konkurētspējīgiem savā tirgū ,” skaidro A. Jodis.

Alberta Uzņēmumu grupa piedāvā izvietot informāciju interneta portālos ar augstu Google PageRank, kā rezultātā jums nepieciešamā informācija Google meklētāja dabiskajos rezultātos parādās dažu stundu laikā un ir tur tik ilgi, cik jums nepieciešams.

Plašāka informācija par SEO un pieteikuma forma: http://pieteikums.lv