Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Publicis Groupe vadītājs dāvā saviem darbiniekiem ģeniālu video apsveikumu

Saturīgs apsveikums interaktīvā formātā

Vienas no lielākajām reklāmas grupām Publicis Groupe ģenerāldirektors Moris Levī laida klajā savu tradicionālo Ziemassvētku video apsveikumu. Video sastāv no piecām daļām, un katras daļas centrālais tēls, protams, ir pats Levī.

Apsveikuma sākumā Levī sasveicinās ar skatītājiem – viss notiek diezgan formālā gaisotnē. Mirkli vēlāk ekrāna labajā malā parādās poga Skip Maurice (Izlaist Morisu), kuru nospiežot, skatītājiem tiek piedāvāts noskatīties piecas reklāmas klišejas.

Skatītājiem tiek piedāvātas jogurta, veļas pulvera, zobu pastas un citas reklāmas, taču ikvienā no tām, par pārsteigumu ne tikai skatītājiem, bet arī reklāmas dalībniekiem, parādās Moris Levī.

Visa video garumā Levī turpina nodot savu vēstījumu, stāstot, ka šī gada laikā kompānijai nācies saskārties ar dažādām grūtībām, taču lielākoties tās izdevies pārvarēt. Viņš piemin arī daudzās strukturālās izmaiņas un akcentē saņemtos apbalvojumus. Video beigās Levī tradicionāli novēl saviem darbiniekiem un viņu ģimenēm laimīgu Jauno gadu.

Foto: Julie Jablonski/https://www.flickr.com/photos/98192834@N07//https://creativecommons.org/licenses/by-nc/2.0/