Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ronaldu rīcība kompānijai “Coca-Cola” izmaksā četrus miljardus

Parunāsim par ietekmi...

EURO 2020 pirmajā spēlē Portugāles izlase Budapeštā Ferenca Puškāša stadionā E grupas mačā ar 3:0 uzvarēja Ungāriju, taču tas, kas patiešām palika atmiņā bija preses konference, kurā Portugāles futbolists Krištianu Ronaldu ar vienu savu rīcību lika “Coca-Cola” akciju vērtībai kristies par 4 miljardiem ASV dolāru.

Portugāles kapteinis, kas pazīstams kā veselīga dzīvesveida piekritējis, preses konferencē skaidri un gaiši pateica, ko domā par gāzēto bezalkoholisko dzērienu. Ronaldu izbīdīja no kadra kolas pudeles, pacēla ūdens pudeli un pateica – dzeriet ūdeni!

Pēc sportista rīcības, “Coca-Cola” akcijas cena gandrīz uzreiz samazinājās no 56,10 līdz 55,22 dolāriem. “Coca-Cola”tirgus vērtība samazinājās par 4 miljardiem dolāru.

“Coca-Cola”, kas ir viens no oficiālajiem Euro 2020 sponsoriem, skaidrojot notikušo, norādīja, ka “ikvienam ir tiesības uz savu dzērienu izvēli ar atšķirīgu gaumi un vajadzībām”.

Kā zināms, Ronaldu ir viens no populārākajiem sportistiem pasaulē, kurš lepojas ar gandrīz 300 miljoniem Instagram sekotāju.