Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“YouTube” tagad ļaus lietotājiem bez maksas skatīties tūkstošiem TV seriālu un šovu

Vai tas varētu būt tradicionālās televīzijas beigu sākums?

Šonedēļ video straumēšanas vietne “YouTube” ieviesusi jaunu TV pārraides lietotni, kurā lietotāji varēs skatīties bez maksas seriālus.

“YouTube” ir viens no jaunākajiem uzņēmumiem, kas piedāvā bezmaksas TV pārraides ar reklāmām. Paredzams, ka tas straumēs gandrīz 4000 TV seriālu bez maksas, ja vien to laikā būsiet arī gatavs skatīties reklāmas. Pieejamās pārraides jau ietver Hell’s Kitchen, Andromeda un Heartland. Pagaidām tās varēs skatīties ASV tīmeklī, mobilajās ierīcēs un televizoros, izmantojot “YouTube TV” lietotni.

Lietotnē ir pieejamas arī vairāk nekā 1500 filmas no Disney, Warner Bros., Paramount Pictures un citām.

Jāatzīmē, ka “YouTube” jau kādu laiku ir piedāvājis TV pārraides un filmas pēc pieprasījuma, taču tagad lietotāji jebkurā laikā varēs bez maksas piekļūt milzīgam satura klāstam.

Saskaņā ar datiem, jau šobrīd miljoniem lietotāju skatās “YouTube” saturu savu māju televizoros – 2021. gada decembrī vairāk nekā 135 miljoni cilvēku skatījušies “YouTube” saturu savos televizoru ekrānos.

Mūsdienās skatītāji ir pieraduši, ka viņi var pārtīt seriālu uz priekšu, ja to vēlas, un pāriet uz kaut ko citu, kas ir ietekmējis prezentācijas stilus un ražošanas pieejas atbilstoši mainīgajam uzmanības diapazonam. Katrai no šīm tendencēm pieņemoties spēkā, tas vēl vairāk pastiprina “YouTube” kā populārākās skatīšanās platformas statusu. Ar jaunajiem bezmaksas TV šoviem “YouTube” jau pārspēj vairākus galvenos konkurentus, un viens no tiem ir ētera televīzija.

Tas ievērojami papildinās arī “YouTube” reklāmu krājumus, nodrošinot zīmoliem jaunas iespējas sasniegt skatītājus lietotnē, izmantojot TV līdzīgas kampaņas par daudz pieejamāku cenu un ar daudz plašākām mērķauditorijas atlases iespējām.