Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Efektīvi padomi, kā divkāršot YouTube kanāla abonentu skaitu

Uzzini, kā palielināt sava YouTube kanāla sekotāju skaitu!

Tiešsaistes sociālais tīkls “YouTube” ir kļuvis par populārāko video platformu mūsdienās – tajā darbojas aizvien vairāk influenceri jeb sabiedrībā pazīstami viedokļu līderi, kā arī tirgotājiem un zīmoli.

Tomēr, lai jūsu video būtu viegli atrodams un to varētu noskatīties tieši jūsu mērķauditorija, nepieciešams ievērot pāris, samērā vienkāršus punktus.

Lūk, piecas pierādītas taktikas, kas palīdzēs jums izveidot “Googlei” draudzīgu saturu un divkāršot jūsu “YouTube” kanāla abonentu skaitu.

Pārliecinošs nosaukums

Neatkarīgi no tā, cik labs ir jūsu videoklips, tas ir bezjēdzīgi, ja neviens uz tā nav noklikšķinājis. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs optimizētu savu video virsrakstus, nodrošinot, ka jūsu video būs skatītāji.

Lai to izdarītu, pirmkārt, nepieciešams atrast pareizos atslēgvārdus. Labi atslēgvārdi arī informē skatītājus par to, ko viņi var sagaidīt. Ideālajam video nosaukumu garumam nevajadzētu pārsniegt 60 rakstzīmes.

Tāpat neaizmirstiet izveidojiet skaidrus un aprakstošus nosaukumus.Pastāstiet lasītājiem, kāpēc viņiem ir nepieciešams skatīties videoklipu.

Piemērots YouTube sīktēls

Efektīvi sīktēli liek lietotājiem noklikšķināt uzreiz un padarīt jūsu “YouTube” kanālu atpazīstamāku. Sīktēliem jāatbilst video saturam un nosaukumam.

Ietveriet īsus aprakstus un atbilstošus attēlus jūsu sīktēlos, lai palīdzētu cilvēkiem saprast jūsu video saturu. (Attēlu formātiem jābūt JPG, PNG, GIF, BMP vai TIF.)

Izmantojiet 16: 9 proporciju, kas vislabāk darbojas YouTube atskaņotājiem.

Saglabājiet konsekventu izskatu un ievērojiet šo stilu visiem sīktēliem.

Videoklipa garums līdz 5 minūtēm

Ja vēlaties iegūt maksimālu labumu no saviem videoklipiem, koncentrējieties uz to kopējo skatīšanās laiku.

Vienlaikus jūs varat eksperimentēt ar video garumu, lai noskaidrotu, kas vislabāk atbilst maksimālajai iesaistīšanai.

Atzīmējiet savu YouTube kanālu

YouTube kanāla zīmogošana ir nākamā lieta, kas jums jādara, lai padarītu to vizuāli pievilcīgu un mudinātu apmeklētājus jūs nopietni uztvert. Tas palīdz jums uzlabot zīmola atpazīstamību un pavadīt vairāk laika ar savu auditoriju.

Izmantojiet sava uzņēmuma logotipu savam kanālam. Ja esat neatkarīgs videoklipu emuārs, varat izmantot savu bildi, nevis logo.

Izmantojiet sociālos medijus

Videoklipu koplietošana sociālajos medijos ir būtiska, ja vēlaties palielināt savu kanālu abonentu skaitu. Tātad ir svarīgi ne tikai publicēt savus jaunākos videoklipus sociālajos medijos, bet arī būt aktīviem sociālajās kopienās un grupās.