Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Instagram” jaunās funkcijas palīdzēs satura veidotājiem nopelnīt vairāk

Nopelnīt "Instagramā" kļūs vieglāk!

Sociālā tīkla “Facebook” dibinātājs un uzņēmuma vadītājs Marks Zakerbergs paziņojis par jauniem veidiem, kā turpmāk ikviens varēs nopelnīt naudu sociālajā vietnē “Instagram”.

Pēc viņa teiktā, drīzumā “Instagram” satura veidotāji varēs nopelnīt vairāk, izmantojot jaunās funkcijas, kuras drīz kļūs pieejamas platformas lietotājiem.

Jau tagad “Instagram” lietotājiem ir iespēja nopelnīt naudu, publicējot sponsorētu saturu. Saskaņā ar pieejamajiem datiem, platformā drīz parādīsies rīki, ar kuru palīdzību zīmoliem būs vieglāk atrast piemērotus satura autorus, kas ir visatbilstošākie reklamēto produktu priekšmetam.

“Mums jāspēj palīdzēt zīmoliem atrast influencerus, kas piemēroti produktam, kuru viņi cenšas reklamēt,” sacīja Instagram izpilddirektors Adams Mosseri, piebilstot, ka sociālajam tīklam šajā ziņā ir jāuzņemas aktīvāka loma.

“Apple” jaunā privātuma politika apgrūtina lietotāju datu vākšanu no iPhone un iPad īpašniekiem, lai rādītu personalizētas reklāmas, tāpēc “Facebook” ir jāizveido jauni rīki, kuriem jākļūst par efektīviem līdzekļiem, lai nopelnītu naudu no reklāmas, ieskaitot personalizētu reklāmu.

“Facebook” izpilddirektors arī paziņoja, ka “Instagram” satura veidotāji drīz varēs pārdot produktus, izmantojot savus sociālo mediju profilus.

Pagājušajā gadā jau tika ieviesti “Facebook” un “Instagram” veikali, caur kuriem uzņēmumi var pārdot savus produktus platformas lietotājiem. Ir vērts atzīmēt, ka daži no populārākajiem “Instagram” satura veidotājiem jau ir ieguvuši iespēju pārdot produktus, izmantojot savus profilus. Tas var norādīt tikai uz to, ka šī funkcija drīz tiks ieviesta lielākam lietotāju skaitam.