Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Instagram” ļaus lietotājiem kontrolēt sensitīvu saturu

Lietotne laidusi klajā jaunu funkciju – sensitīva satura kontrole!

Turpmāk sociālā vietne “Instagram” ļaus lietotājiem kontrolēt, cik daudz “sensitīva” satura viņi vēlas redzēt. “Instagram” ir radīta jauna funkcija ar nosaukumu “Sensitīva satura kontrole”, kas ļaus lietotājiem izlemt, vai viņi vēlas redzēt vairāk vai mazāk tāda veida saturu.

Lietotne ir veikusi vairākas izmaiņas tās lietotājiem, lai uzlabotu viņu pieredzi, tostarp pievienojot jaunus rīkus, lai cilvēki izslēgtu komentārus vai ierobežotu cilvēku mijiedarbību ar viņiem. Tāpat “Instagram” lietotājiem turpmāk ļaus kontrolēt, cik sensitīvu saturu viņi redzēs sadaļā “Izpētīt”.

Kā zināms, sadaļā “Izpētīt” tiek parādītas populāras fotogrāfijas, atrašanās vietas un meklējumi, pamatojoties uz lietotāja interesēm, un cita starpā ļauj izvēlēties no tādām kategorijām kā pārtika, māksla un ceļojumi.

Jaunā funkcija ar nosaukumu “Sensitīva satura kontrole” ļaus lietotājiem izlemt, vai viņi vēlas redzēt vairāk vai mazāk dažādu veidu sensitīvu saturu, kas ne vienmēr pārkāpj tā noteikumus, piemēram, ziņas, kas var būt seksuāli divdomīgas vai vardarbīgas, kā arī ziņas, kas reklamē, piemēram, tabakas vai narkotiku lietošanu.

“Jaunais sensitīvā satura kontroles iestatījums ļaus jums vairāk vai mazāk redzēt dažus sensitīva satura veidus, kas var būt satraucoši vai aizvainojoši,” pausts paziņojumā.

Vienlaikus tiek norādīts, ka ziņas, kas pilnībā pārkāpj lietotnes noteikumus, arī turpmāk tiks noņemtas.

Saskaņā ar “Facebook” teikto, iestatījumam var piekļūt, dodoties uz savu profilu, pēc tam pieskaroties Iestatījumi> Konts> Sensitīva satura kontrole. Iestatījums atļaut sensitīvu saturu var nebūt pieejams tiem, kas jaunāki par 18 gadiem.

Jāatzīmē, ka šis paziņojums nāk laikā, kad daudzi sociālie tīkli, īpaši fotoattēlu un video koplietošanas platformas, mēģina saprast, kā rīkoties ar saturu, kas dažiem lietotājiem šķiet satraucošs, kamēr citiem interesants.