Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kvalitatīva konkurence – ceļš uz izcilību

Mercedes-Benz rada video par godu sava lielākā konkurenta BMW simtgadei

Vācu auto zīmols Mercedes-Benz  radījis īpašu video par godu sava galvenā konkurenta auto koncerna BMW  simts gadu jubilejai.

“Paldies par konkurenci simts gadu garumā! Iepriekšējie trīsdesmit gadi bez BMW  bija nedaudz garlaicīgi,” teikts Mercedes-Benz  video.

Ar šo nelielo video apsveikumu Mercedes-Benz  ne tikai izrādīja cieņu savam konkurentam un cīņas biedram, bet arī nedaudz paķircināja to, akcentējot, ka BMW  zīmols radies 30 gadus vēlāk.

Šī īsfilma nav vienīgais Mercedes-Benz  radītais apsveikums – iepriekš kompānija paziņoja, ka visiem BMW  darbiniekiem sniedz iespēju bezmaksas apmeklēt Mercedes-Benz  muzeju Štutgartē no 8. līdz 13. martam. Turklāt Mercedes-Benz  solījās nodrošināt privileģētas stāvvietas tiem darbiniekiem, kas pārvietojas ar BMW  markas auto.

Šī gada 7. martā vācu auto koncerns BMW  atzīmēja savu simtgadi. Tieši šajā dienā 1916. gadā uzņēmums tika ierakstīts komercreģistrā.

Interesanti ir tas, ka BMW  sākotnēji specializējās lidmašīnu ražošanā, un automašīnu ražošana tika uzsākta tikai 1928. gadā, kad no auto ražotnes konveijera tika nocelts pirmais zīmola Dixi  auto.

Foto: Dan Brubaker Horst/https://www.flickr.com/photos/danhorst//https://creativecommons.org/licenses/by-nc/2.0/