Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Mārketings – neatņemama biznesa attīstības sastāvdaļa

Kāpēc ir nepieciešams mārketings un kā nodrošināt biznesa attīstību?

Mārketings nav tikai svarīga biznesa veiksmes sastāvdaļa – tā nozīme ir daudz lielāka, jo patiesībā viss bizness ir atkarīgs no pareiziem mārketinga risinājumiem. Mārketings ir nozīmīgs, jo tas ļauj uzņēmumiem uzturēt ilgstošas un pastāvošas attiecības ar auditoriju. Mārketings nav vienreizējs pasākums, tā ir pastāvīga darbības stratēģija, kas palīdz uzņēmumiem sekmīgi attīstīties. Pilna servisa mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūra Alberta Uzņēmumu grupa ir radoša, drosmīga, pieredzējusi, profesionāla un zināšanām bagāta komanda, kas strādā ar entuziasmu un palīdz saviem klientiem sasniegt labākos rezultātus.

Sadarbībā ar Alberta Uzņēmumu grupu ikviens var izvēlēties kādu atsevišķu mārketinga komunikācijas elementu vai veidot integrētu mārketinga programmu no vairākiem elementiem. Alberta Uzņēmumu grupa palīdz mārketinga programmas izveidošanā, nodrošinot, ka uzņēmums izmanto visas ar to saistītās iespējas.

“Ir droši apgalvot, ka bez mārketinga mūsdienās biznesā nenotiek nekas. Mēs katru dienu pieņemam lēmumus, izvēloties preces un pakalpojumus, un tieši mārketings ir tas, kas mums lielā mērā palīdz apjaust savas vajadzības un pieņemt īsto lēmumu. Tieši tāpēc mārketings ir jāuztver kā klātesošs visos biznesa attīstības etapos,” norāda Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis.

Alberta Uzņēmumu grupa apvieno sevī tradicionālos un inovatīvos mārketinga instrumentus, ietverot interneta mārketingu, sociālos medijus, tiešsaistes un mobilo reklāmu, meklētājprogrammas optimizāciju (SEO), zīmolu izstrādāšanu, tradicionālo druku, sabiedriskās attiecības, grafisko dizainu, mediju plānošanu, animāciju, foto un dažāda mēroga video projektus.

Alberts Jodis ir daudzpusīgs mārketinga un komunikācijas speciālists, kas orientējās tādās jomās kā biznesa vadība, inovācijas, mārketings, reklāma, sabiedriskās attiecības u.c. Viņš ir viens no pirmajiem šīs nozares attīstītājiem Latvijā.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts.