Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Sekmīga korporatīvā komunikācija palīdz uzņēmumiem spēcīgāk iezīmēt savu vietu tirgū

Efektīva korporatīvā komunikācija palīdz veidot uzņēmuma tēlu!

Korporatīvās identitātes izpratnē korporatīvajai komunikācijai jārada vienots tēls visos kanālos. Veiksmīga korporatīvās komunikācijas stratēģija palīdz uzņēmumam pareizi kontrolēt un virzīt savu ietekmi uz apkārtējiem. Korporatīvā komunikācija tiek definēta kā darbība, kas saistīta gan ar iekšējās, gan ārējās saziņas pārvaldību. Korporatīvās komunikācijas mērķis ir radīt labvēlīgu uztveri ieinteresētajām personām, no kurām bizness ir atkarīgs, piemēram, investoriem, darbiniekiem vai plašai sabiedrībai.

Labi pārvaldīta, elastīga un noturīga korporatīvās komunikācijas prakse var dot gan vidēja, gan ilgtermiņa ieguvumus. Alberta Uzņēmumu grupa ikvienam palīdzēs uzlabot uzņēmuma tēlu un saglabāt pozitīvu reputāciju ilgtermiņā.

Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis skaidro, ka uzņēmumiem ar atbilstošu un pārdomātu tēlu ir iespēja attīstīties straujāk. “Korporatīvā komunikācija ir konsekventa zīmola tēla un identitātes radīšanas un uzturēšanas prakse. Efektīva korporatīvā komunikācija palīdz veidot uzņēmuma tēlu, kas veicina iekšēju lojalitāti, vienlaikus radot lojālus klientus,” norāda A. Jodis.

Viņš skaidro, ka korporatīvā komunikācija ir sabiedrisko un plašsaziņas līdzekļu attiecību, personāla, vadītāju un vadības iekšējās komunikācijas un attiecību ar investoriem, klientiem un sabiedrību apvienojums. “Kad visas šīs grupas tiek sinhronizētas, uz iekšējiem un ārējiem avotiem nosūtītais ziņojums ir vienots un rada uzticību. Ja korporatīvā komunikācija kavējas vai ir neskaidra, tā var izraisīt aizdomas, pārpratumus un no tā cieš viss uzņēmums,” uzsver mārketinga eksperts A. Jodis.

Alberta Uzņēmumu grupa saviem klientiem veido korporatīvo identitāti, lai klienti nonākot saskarsmē ar uzņēmumu to atcerētos arī tad, kad produkts, uzņēmuma aģents vai reklāmas buklets neatrodas vairs tā redzeslokā. Uzņēmuma personība tiek izcelta starp citiem uzņēmumiem un konkurentiem, kā arī klienta partneriem ir patīkami sadarboties ar spilgtu uzņēmumu, kurš apzinās sevi, savu identitāti, māk to pasniegt, rūpējas par sevi, saviem darbiniekiem un klientiem, kā arī ciena konkurentus.

Plašāka informācija par Alberta Uzņēmumu grupas pakalpojumiem un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/alberts.