Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

SEO – reāla iespēja sasniegt jaunu klientu pieplūdumu

Kā panākt, lai Jūsu lapa ir Google pirmajā lapā?

Mūsdienās arvien lielāku nozīmi mārketingā un uzņēmuma veiksmīgā attīstībā ieņem SEO jeb Search Engine Optimization (informācijas optimizēšana atbilstoši meklēšanas sistēmu prasībām), kas palīdz mājas lapai nonākt Google un citu meklētājsistēmu pirmajās lapās.

SEO pamatā ir mārketinga forma, kas sevī ietver mājas lapas izveidi un tās satura maksimālu piemērošanu meklēšanas sistēmu un meklētāju prasībām internetā izmantojot noteiktus atslēgvārdus. To galvenais mērķis ir padarīt klienta mājas lapu pieejamu to potenciālajiem apmeklētājiem un klientiem, kā arī radīt zīmola atpazīstamību. SEO mērķis ir palielināt vietnes pozīciju meklētājprogrammu rezultātos pēc īpašiem lietotāju pieprasījumiem, lai palielinātu tīkla trafiku. Parasti, jo augstāka ir vietnes pozīcija meklēšanas rezultātos, jo vairāk ieinteresēto apmeklētāju uz to dodas no meklētājprogrammām.

Alberta Uzņēmumu grupa piedāvā paaugstināt mājas lapas reitingu meklētāju rezultātos, palīdzot sasniegt to dabisko rezultātu reitingā. Kā norāda Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis, prakse liecina, ka lielākā daļa, meklējot kādu noteiktu frāzi vai pakalpojumu, noklikšķina uz pirmajām trim meklēšanas rezultātu saitēm, bet otrajā lapā ieskatās tikai 10-20%.

“Ikviena interesēs ir lai tieši viņa organizācija būtu sasniedzama gan potenciālajiem klientiem, sadarbības partneriem, gan plašākai auditorijai. Un taisnība ir tiem, kas saka, ka bez profesionāla SEO ir ļoti grūti sasniegt B2B klientu pieplūdumu un parūpēties par to, lai jūsu web lapa tiek pamanīta. Rezultātu un konkurentu uzraudzība, atslēgvārdu maiņa, saišu teksts, vietnes saturs, vietņu pielāgošana – tas viss jāpatur prātā, lai saglabātu pēc iespējas augstāku pozīciju,” skaidro A. Jodis.

Alberta Uzņēmumu grupa piedāvā izvietot informāciju interneta portālos ar augstu Google PageRank, kā rezultātā jums nepieciešamā informācija Google meklētāja dabiskajos rezultātos parādās dažu stundu laikā un ir tur tik ilgi, cik jums nepieciešams.

Plašāka informācija par SEO un pieteikuma forma: http://pieteikums.lv/seo